Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tegyek? Hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Hogyha megkérdezi tőlem hogy együtt leszünk-e mit válaszoljak, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon kedves, minden nap beszélünk nem annyira néz ki jól, de ez engem nem zavar, mert minden megvan benne ami nekem fontos és el akar hívni engem randira és már utalt rá hogy ő nem csak barát szeretne lenni. Írta is nekem hogy nagyon szeret és szeretne kérdezni tőlem fontosat. Úgy érzem, hogy nagyon szeret, de én nem érzem azt hogy szeretem. Ilyenkor mit tegyek? Hogyha megkérdezi tőlem hogy együtt leszünk-e mit válaszoljak, hogy ne sértődjön meg?

2014. febr. 10. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp meg fog sértődni
2014. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is jártatok együtt, ha majd elmész a randira,akkor meglátod, hogy vele maradsz vagy nem.Lehet,hogy fülig szerelmes leszel bele.
2014. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem érzel iránta semmit akkor ne ragozzátok tovább h adja alád a lovat a továbbiakban is. Ne hagyd h beleássa magát abba h többet akarjon tőled!

Mond neki még idejében, hogy tényleg nagyon rendes mivel foglalkozik veled, valamint kedves, figyelmes stb., de nem hiszem hogy egymáshoz illőek vagyunk. Ha okos akkor ezt megérti.

Sajnos ezt nem tudod beadni neki fájdalommentesebben.

2014. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talalkoztam mar vele par hete es akkor ereztem is iranta de ez elmult :/ es nemtudom mit csinaljak elvesziteni nem szeretnem.
2014. febr. 11. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj hogy kifogtál 1 normális palit, mert aki ma az az nem udvarol, mert félünk:( és mi nem járunk minden szőkével akit 1 böl felszedhetnénk:(
2014. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!