Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Borzasztóan féltékeny vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan féltékeny vagyok! Feleslegesen? (LENT)

Figyelt kérdés

7 hónapja együtt vagyok a párommal.

borzasztó jóképű, aranyos ,imádnivaló pasi!

Ő az, akinek a szüzességemet adtam.

Neki nem egy komoly kapcsolata volt már előttem, és amit tudok, SOHA nem volt egy hűséges a másikkal szemben.

Tudom, hogy egy csaj totál bele van zúgva.. neki mindegyik képét LIKE-olnia kell Facebookon, kommentelnie kell hozzá..

A párom fel szokott járni hozzá, nem értem miért is.. (??!!)

a múltkor pl. a lakásán 2 női kabát volt a fogason.. (egyedül él!!!)

nemértem.. :(

pl. nekem az is gyanus szokott lenni, hogy amikor beszélgetünk mondja , hogy nemsokára jön , most megy..

erre még 4 óra hossza elteltével sincs sehol.... (???!!!!)

én vagyok nagyon féltékeny, vagy ez nem csak számomra félreérthető ??!

velem viszont normálisan viselkedik, úgy mint eddig. (puszilgag, becézget, kimutatja, hogy szeret..)

de ez nekem mégsem tiszta!

előre is köszi a válaszokat!



2014. febr. 11. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"borzasztó jóképű, aranyos"

gratulálok a felszines választáshoz, egyértelmű jelek árulkodnak a megcsalásról a leirtak alapján amúgy, de újat nem mondtál ezzel ismerek én is jó pár csajt akit egy ilyen bika avatott fel, olyan kis naivak vagytok :D

hány éves vagy?

2014. febr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem azért,mert a kinézete huuh de tökéletes, hanem mert a belső értékei megfogtak.

27/L

2014. febr. 11. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vagy kamu vagy te vagy az egyik legostobább, legnaivabb 27 éves nő a világon.

Csak annyit tudok mondani, hogy ébredj fel Csipkerózsika amíg nem késő mert te inkább hiszel neki mint a saját szemednek.

Az is furcsa kissé, hogy 27 éves korodban még szűz voltál nő létedre, nincs vele semmi baj és nem ciki de akárhogy is nézzük, furcsa.


Szerintem te borzalmas önbizalomhiányban szenvedsz és inkább maradnál vele csak mert nem hiszed, hogy bárki másnak kellenél, nagy hiba.

"és amit tudok, SOHA nem volt egy hűséges a másikkal szemben"

Már ezek után azt kellett volna mondanod, hogy köszönöm de nem kérek belőled. Jegyezz meg valamit, kutyából nem lesz szalonna, főleg akkor, ha ennyire befolyásolható nőt talál magának.

2014. febr. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na ezek után nekem ne add be azt a dumát hogy a belső értékei megfogtak és egyből szétnyilt a lábad 26 év után, csak annyi volt a szitu sztem hogy elérkezett végre a borzasztó jóképű pasi, már a falat kapartad hogy legyen valami, belementél, aztán valamiért veled maradt, de közben ugyanúgy félrekefél
2014. febr. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:

A fentiektől függetlenül: A féltékenység mindig felesleges.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy van-e alapja a gyanúdnak, hát, bizony van. Ha a féltékenység annyit jelent, hogy neked rosszul esik, nagyon is érthető. Dönthetsz úgy, hogy így is megéri, úgy is, hogy kösz, ennyi volt. De hogy bármit kikövetelj, az nem fog menni. Csak sietteted a végét, és garantálod a megkeseredett, csúnya szakítást.

2014. febr. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem feleslegesen.kérdezz rá.ha tényleg szeret nem fog megharagudni. (de ez elég rossz érzés lehet hogy 4 órára is elmegy!!)
2014. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
huh mekkora kanygép. mennyi csajt töcsköl m,ég melletted?
2014. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te 26 évesen vesztetted el?
2014. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!