Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Normális? Borzaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális? Borzasztóan könnyen esek "szerelembe"! Azaz, könnyen vannak fellángolásaim, de amint megkapom, már el is múlik?

Figyelt kérdés
Veletek is így van? 20 éves lány vagyok,ez normális? Voltam már igazán hős szerelmes az évekig tartott,akkor direkt nem is jártam bulizni ,hogy veletelnül se lépjek félre. Mióta vége azóta újra olyan vagyok mint régen,ha valaki kedves,aranyos kicsit is szimpatikus valami megtetszik benne,már hevesebben ver a szívem. És ha pl többet is beszélgetünk,majd eljutunk oda hogy na járás vagy valami akkor már taszít. nagyon idegesít a dolog! valami tanács?
2013. dec. 28. 15:49
 1/2 anonim válasza:
:/ Ne is mondd, én is hasonló cipőben vagyok, rögtön elgondolkodom rajta hogy vajon működne-e egy kapcsolat vele? vagy vele? esetleg vele??:D De amikor megadja magát, és tegyük fel ott a lehetőség h összejöjjünk, rájövök h nem kell.. Fura:/ szeretnék én is megszabadulni ettől az érzéstől. Tanácsolni max annyit tudok, amit én is teszek mostanság: elzárom magam a pasiktól, és ha észreveszem h bárki közeledne, elszublimálok:D hát ennyi. Talán:/most nem állok készen kapcsolatra. Volt csalódás, bőven. Esetleg nem lehet hogy Nálad is ilyesmi a helyzet?
2013. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a tobb eves kapcsolatom egy hatalmas csalodas volt ami meg mindig kinoz!! :/ lehet ez az oka.. De nem tudom hogy hogyan tudnam kiheverni :(
2013. dec. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!