Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szetintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szetintetek mit csináljak? Meg van-e értelme így 1 kaocsolatnak. A barátnőm mormon és nincs nyelves csók meg szex. A szex csak a házasság után. A nyelves csók meg tiltott.

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Utah-ban is lehet fogni a GYK-t és hülye kamu kérdéseket feltenni?
2014. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit csinálj? Döntsd el, hogy kell-e neked így vagy sem.
2014. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettyósokkal nem kezdek, aki meg ebben hisz az nem százas :)
2014. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy van értelme... van hogy a csajszi nem is szeret egyáltalán szopni, mégse hagyja ott a pasija! Persze egy idő után frusztráló, de a tiéd könnyű eset.. gondolom nem fogod otthagyni, mert nem engedi!


De! Próbáld meg azt, hogy szépen felcsigázod, pettingeltek egy jót, már már szinte könyörögjön a farkadért. :D Akkor jöhet a kegyelemdöfés, misszionárius, és smárold le szépen, úgy ahogy kell :D Hidd el, le se fogja sz*rni, hogy most nyelves vagy se.. :)

2014. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt még hányszor fogod ma megkérdezni? Ha nem tudod elfogadni azt a hülye vallást , akkor teheted lapátra a csajt.
2014. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a furcsa,hogy tegnap volt az első nyelves csók,ez még szerencsére még 2-szer megtörtént utána.Aztán ma reggel írz 1 sms-t,hogy lehetőleg hanyagoljuk,mert a mormonoknál ez tiltott.

2014. febr. 9. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak örlődik. Nyugi pár hét és ő könyörög majd hogy megdugd. Csak utána majd vígasztalnod kell, hogy nem fog elkárhozni.
2014. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én tettem fel,hanem az egyik barátom,aki nálam volt és ugyanebben a cipőben jár.
2014. febr. 9. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd én 8 hónapig jártam egy ilyen csajjal.

8 hónap alatt alig volt nyelves csók. Még pettinget sem engedte. 17 éves volt.

Aztán még ő dobott engem, mert nem vagyok vallásos. Én hanyagolnám.

2014. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

első, nem csak Utahban vannak mormonok.


de hogy ez a nyelves csók nem lehet, micsoda hülyeség...a szex házasság előtt nincs, szerintem más vallásosnál is előfordulhat. de neked kell döntened.

2014. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!