Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem tényleg sosem múlik el?

Figyelt kérdés
Te átélted már, vagy van olyan a környezetedben aki igen? Ez csak bemagyarázás, vagy tényleg így van? Az első szerelem tényleg sosem múlik el?

2014. febr. 14. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én már rég kiábrándultam az ovis szerelmemből. :D
2014. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam, szerintem te is jól tudod.
2014. febr. 14. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:

Belemagyarázás. Tényleg van olyan, aki évekig az első szerelmén görcsöl, tehát azt sem mondhatom, hogy mindig és mindenkinél könnyen elmúlik, de a legtöbbször nagyon is elmúlik.

Nekem már akkor sem kellene az első szerelmem, ha fizetnének érte, pedig annak idején nagyon nagy szerelem volt.

2014. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem most ez van.
2014. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem,minden elmúlik egyszer.Semmi sem örök.
2014. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
elmúlik de ez nem jelenti azt h el is felejted.
2014. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem elmúlt..
2014. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Moszuke ***** válasza:
ha nem akarod akkor tényleg nem múlik el jó ideig. lehet ez ellen tenni, nem csak sodródni kell az árral azt "majd lesz valami"
2014. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi már az első szeremlemmel , 3 éve nem vagyunk együtt , nem is tartjuk a kapcsolatot. Mondhatni mindennap gondolok rá , és néha belegondolok , hogy milyen jó lenne együtt lenni , pedig nem érzek iránta semmit. Szerintem bemagyaráztam magamnak hogy milyen jó volt és kialakitottam róla egy pozitiv képet amibe ugymondd még mindig "szerelmes vagyok" és ábrándozok róla. Volt már egy 1.5 éves kapcsolatom utána , akit nem szerettem , de szerintem ha megtalálnám a megfelelő férfit aki elfeledteti velem az első szerelmet , akkor biztos könnyebben menne.
2014. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem is elmúlt


teljesen

2014. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!