Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha még nem hoztam fel magamhoz a barátomat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok. A barátom 21. Ők családi házba laknak, minden pikk-pakk mindenük megvan. Nekem meg a szobám nincs rendesen kifestve, foltos a falam, zörög az ajtóm,stb. És nem mertem még így felhozni, csak miután majd kifestem a szobámat, de nekem kell majd megvennem a festéket is, ami 5ezer forint. Sajnos mivel nincsen saját keresetem és külön zsebpénzt se kapok ez így nem könnyű. A szüleim futólag ismerik a barátomat, de állandó veszekedések is feszélyeznek a hazahozatal miatt. A barátom egy szót se szólt, de a szülei már kérdezték hogy miért nem, mondtam hogy a sok veszekedés miatt. Mikor mondta nagynénjééknek akkor a nagynénje élettársa kihűlt ezen, még másnap is mondta, hogy ő ezt nem hiszi el. És elég nagy szája van.. Ma lesz a hugának a születésnapja, és egy gyomorgörcsöm van, hogy megemlítik vagy szóbajön. Egyszerűen nem akarom így még felhozni, mert zavar ez hogy náluk minden pikk pakk nálam meg nem. Fél éve vagyunk együtt. Nagyon izgulok a mai estén hogy ez megtörténik,mit mondjak majd? Mit csináljak? Próbálok minnél előbb kifesteni de így nehéz.

2014. febr. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

15 és 21? Hmmm...


Egyébként nem hiszem, hogy túlzottan érdekelné, hogy ki van-e festve a szobád vagy sem.

2014. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezném igazi barát tesztnek.Szerintem jobb,ha szint vallasz.Szerintem megértené a barátod azt,hogy anyagilag nem úgy álltok.Nem érné kellemetlen meglepetés és talán a szoba kifestésben is segítene.
2014. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen persze baráti teszt. De az a baj, hogy nagyon szégyellem ezt.
2014. febr. 15. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fel is menne, miattad menne, nem a szobád miatt...
2014. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha ezt meg tudjátok beszélni akkor lesz ez egy jó kapcsolat...

amúgy meg ha tényleg a pasid és szeret akkor még segítene is kifesteni,meg megvenni a festéket

21 évesen azért csak van már valami pénze

2014. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgulj. Nekem 21 éves koromban akkor 18 éves csajom egy ideig túl tökéletesnek tűnt hozzám, emiatt kicsit feszélyeztem magam, aztán mikor szembesültem vele, hogy családja elég szerény körülmények közt él, szülei egyszerű, de tisztességes emberek, kicsit meg is nyugodtam.
2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de épp ez az. ők jó körülmények között élnek. szóval nemtudom..:/
2014. febr. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!