Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátomat ne csak az alkohol és a haverok érdekeljék?

Figyelt kérdés
Közel 1éve vagyunk együtt de mindig ez ment az alkohol egyszerűen az ellensegemmé vált egyszerűen hétköznap is állandóan isznak szinte minden este a haverjaival lóg. Nem lakunk még együtt mivel én is iskolába és ő is iskolába jár a szüleit pedig nem érdeklik hogy mit csinál... Nem tudom hogy magyarázzam el neki hogy az alkohol nagyon káros és ez nem normális...Persze egy-egy hétvégén normális de nem mindennap...

#alkohol #pasim haverjai
2014. febr. 10. 20:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze már próbáltam neki mindezt megmagyarázni de nem érdekli
2014. febr. 10. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:
tehát napi szinten hanyagolva vagy és képes vagy még mindig vele lenni. gratulálok. mi lenne, ha otthagynád?
2014. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szakíts vele amíg nem késő, nem fogod tudni megértetni vele.

vagy maradj vele és bízz évekig abban, hogy majd egyszer talán megváltozik...

2014. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mindennap találkozunk és ma is mondtam neki hogy aludjon velem de mondta h nem mert holnap suli... És mondtam neki hogy akkor majd este felé találkozunk erre felhívott delutan és mondta hogy találkozzunk most ezzel semmi baj nem volt mert persze nekem jó én nekem mindig jó ha vele kell lennem és ez utan mondtam neki hogy remelem nem azert akarsz velem most találkozni mert este a barátaiddal leszel és mondta hogy á dehogy is nagyon sokat kell tanulni erre most felhívtam és azt mondja hogy ott van nála az egyik haverja és ott alszik nála.... Egyszerűen kikészít...
2014. febr. 10. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyel? Hagyd ott!


Mit kepzelsz, egyszer majd felvilagosodik a draga lelek es a kedvedert leteszi az italt? Ha mar fiatalon (mert ha iskolaba jar meg nem oreg) iszik, akkor idosebb korban csak tobbet fog. Egyenes uton szaguld az alkoholizmus fele.


Hiaba szereted, szeretet meg nem mentett meg senkit az alkoholizmusbol. Azt csakis az illeto sajat elhatarozasa teszi meg.


Nem tudom hogy viselkedik ittas allapotban, de szamithatsz ra, hogy idovel utni fog, vagy gusztustalanul viselkedni, neadjist' lesz gyerek, a gyerek elott fog verni, elissza a koszt penzt stb. soroljam? Tenyleg nem lehetsz ennyire buta, hogy erre magadtol nem jossz ra.


Elhiszem hogy szereted meg jo vele, de hidd el, a napi szinten ivas azt jeletni hogy sulyos pia problemai vannak amiket egy "szerelem" nem fog megoldani!


Vagy felkeszulsz az alkoholistaval toltott sanyaru evekre, vagy meg most kidobod es keresel egy normalisabb palit!!!

2014. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd el. Talán jót is tesz neki a dolog.
2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt mar egyszer hogy ott hagytam de nem bírtam sokáig nélküle es azt mondta hogy most bizonyítsak neki hogy biztos szeretem e aztán ugy mondd megint az ő kezében az irányítás.....
2014. febr. 10. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Állj már a sarkadra!
2014. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt mondta hogy most bizonyítsak neki hogy biztos szeretem e - haha, meg neked kell bizonyitani? Te tenyleg ennyire h.lye vagy? Mar bocs, de vedd mar eszre magad es a szituaciot. A palid minden nap iszik, ennyi erovel drogozhatna is. Komoly fuggosege van es meg te bizonyits? Nem latod, de "aldozat" kapcsolatban vagy, ahol nem a pasi az aldozat! Ezt folytasd es tutti tonkremesz bele!
2014. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk keress olyan pasit akiből nem lesz jó eséllyel alkesz, és törődik is veled.


Ne akard megváltoztatni a pasid mert nem fog menni....

2014. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!