Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarom magamhoz láncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom magamhoz láncolni a barátomat? Azt szeretném, ha minden percet velem töltene. Együtt élünk, de nagyon nehezen viselem, ha egy napot is külön vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szereted..Nem vagy féltékeny tipus?
2008. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok de nálunk az a gáz is h távkapcs van köztünk:'(én is nehezen viselem,de mondjuk én féltékeny típus is vagyok
2008. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, megbízom benne. De egyszerűen beleőrülök ha távol van tőlem. Pl. most 300 km-re van, este jön haza, mégis úgy érzem, hogy sohasem fog eltelni ez a nap.
2008. aug. 30. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy idő utám megterhelő tud lenni, mind Neked, mind a srácnak... én is hülyét kapnék, ha fél óra miatt könnyesre sírnák értem a párnát.
2008. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszokás. Megszoktad, hogy mindig veled van, ezért.. majd' belehalsz, ha nem lehetsz vele. :) És ezen még segíteni is könnyű, keress valamit, ami közben majdnem olyan jól érzed magad, mintha vele lennél! Persze semmi sem érhet fel vele.. de egy jó hobbi.. csodákra képes :) Csináld azt, amire mindig is vágytál!
2008. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy a terhességed miatt érnt ilyen érzékenyen a távolléte. Vagy talán apakomplexusod van:S
2008. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szüksége van egy kis szabadságra,hogy magával törődhessen! Ha megszületik a babátok, úgyis alig lesz magára ideje!Hagyd, hogy picit távol legyen tőled!Ha nem hagysz neki szabadságot, úgy fogja érezni egy idő után, hogy megfullad, és el fog menekülni tőled, esetleg el is hagy!Bízz benne,és hagyd élni! Találd fel magad, törődj picit magaddal, élvezd az életed!Csinálj valami csajos dolgot, vásárolj, vagy amihez kedved van!Ha lekötöd magad, akkor nem fogsz megőrülni!De ha egész nap csak unatkozol, persze, hogy nehezen viseled, ha nincs Veled!
2008. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem is lenne gy ilyen aranyos,érzelgős barátnőm aki ilyesmin gondolkodik...
2008. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!