Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az "rossz" hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az "rossz" hogy barátommal még egyszer sem mondtuk egymásnak hogy 'szeretlek'? Igaz, hogy csak 1 hete járunk, de azelőtt 2-3 hétig voltak már randik.

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam néhány haverjával akiknek-mint mondta-szimpatikus voltam,hát remélem tényleg így van...

Figyelmes meg minden de most ebből még akkor sem tudom eldönteni hogy érez,nem vagyok gondolatolvasó...(tudom,van hogy a szerelemhez idő kell,de aggódom.)

17/l 18/f



2014. febr. 15. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt jutottam oda, hogy kimondtam ezt a volt barátnőmnek, erre lehülyézett, hogy minek sietek ennyire...
2014. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

mi 4évig voltunk együtt legutóbbi barátnőmmel,kb 5hónap után mondtam neki először :)


24/F

2014. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor mondja ha tényleg így van én lehet, hogy el sem hinném 1 hónap ismeretség után :/
2014. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
több év után sem mondom.
2014. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik fiúnak van egy kis esze, az soha nem mondja.
2014. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak oszinten!Ha ugy erzed mondd ki,ha nem akkor ne. Nem kell gatlasosnak lenni! Miert lennetek azok? Haat, 1 het talan keves,de miert ne mondanank ki hogy ha szeretjuk a masikat??
2014. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már vége,de köszi neked is a választ,utolsó!:(
2014. máj. 6. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Van kedved meselni?
2014. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdekelne mi volt... Esetleg privatban?
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!