Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mszoszi kérdése:

Szerintetek van esély? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Tavaly jártam egy velem egyidős fiúval 2 hónapot.. majd szakított velem. Szerintem megfojtottam a szeretetemmel, amit sajnálok.. Szakításunk után 1-2 hétig folyamatosan irkáltam neki, hogy nagyon szeretem, próbáljuk meg mégegyszer. Megkért, hogy lépjek túl rajta. Egy idő után nem kerestem, majd havonta egyszer mindig rámírt, megkérdezte: miújság, hogy vagyok. Mindig felkavart. Majd nyár elején elhívott fagyizni, de én pont nyaralni mentem, és mire visszaértem beleszerettem másba. Amikor a 2. fiúval jártam, az 1. nem keresett. Csak 2 hónap után. Éjfél körül rámírt, akkor hajnali 3ig beszélgettünk.. nosztalgiáztunk. Azt éreztem, hogy őt szeretem (mármint az 1. fiút). Így nem bírtam együtt maradni a 2. fiúval, úgyhogy szakítottam. Majd szeptemberben közös iskolába kerültem az 1. fiúval, évfolyamtársam lett. Szeptemberben csókolóztunk és elmondtam neki, hogy szeretem.. azt modta, hogy ő is szeret engem, de egy másik lányt is. Úgy döntöttem, hogy amíg nem csak engem szeret.. hagyjon békén. Közben összejöttem egy 3. fiúval.. 3 hónapig voltunk együtt, de 2 hetente szakítottam.. Az 1. fiú a lánnyal 4 hónapig volt együtt úgy, hogy 1-2 hetente szakítottak. A gólyabálomat az 1. fiúval töltöttem, persze csak barátként. Beszélgettünk, nevettünk, rengeteget hülyültünk. Újra visszamebt a lányhoz. Az én szívem újra összetört. Decemberben megkért, hogy segítsek neki szakítani a lánnyal. Segítettem. Szakítottak, de nemsokkal később újra összejöttek és a fiú szakított a lánnyal. Végleg. Mindketten véget vetettünk az 1-2 hetente szakításos kapcsolatainknak. Ennek már 1 hónapja, és azóta szinte legjobb barátok vagyunk a fiúval. Mindig átjön hozzám az osztályba. Beszélgetünk, nevetünk, megfésül, kisminkel, elveszi a nyalókámat, kergetem a folyosón, hogy adja vissza, az egyik felét mindig megeszi. Péntekenkét kijárunk a haverokkal, hülyülünk, nutellát eszünk. Múltkor egy egész délutánt töltöttünk kettesben, megkért, hogy kíséjem el az orvoshoz. Gyógyszertárban is voltunk. Ivóversenyt tartottunk. Játszótéren is voltunk, egy hatalmas hintában ültünk, beszélgettünk, énekeltünk. Maj beültünk egy kis faházba, ahol rengeteget beszélgettünk, és annál is többet nevettünk. Elmondta egy pár titkát és hozzátette: "csak azért mondom el, mert tudom, hogy megbízhatok benned." Nagyon sokszor gondoltunk ugyanarra, és ugyanabban a másodpercben. Volt amikor egyszerre beszéltünk. Múltkor egy közös barátunktól azt hallottam, hogy ő még mindig szeret.. csak nem tudja, hogy ez puszta szeretet vagy szerelem. Még nem áll készen egy komoly kapcsolatra, ezért nem is szeretne tőlem semmit (most). Nem akar megbántani. Szerintetek van esély arra, hogy újra összejöjjünk a jövőben?:)

2014. febr. 16. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Bocs, elkezdtem olvasni, amit írtál, végigfuttattam rajta a szemem, de szó szerint nem olvastam végig. A téma nem igazán keltette fel annyira az érdeklődésem, és nagyon zavaros, amit írtál.


Én azt látom a történetedből, hogy mindenki mindenkivel kavar. Valódi szerelemről szó sincs, ezek amolyan fellángolások, hol ezzel jártok, hol azzal. Kérdésedre válaszolva nyilván minden megtörténhet, viszont annak is nagy az esélye - figyelembe véve a történeted szereplőinek a magatartását - hogy mással lesz.

2014. febr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyikőtök se gondolja komolyan, ez nem szeretet-szerelem
2014. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!