Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megöltem a kapcsolatunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöltem a kapcsolatunkat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt, ő az első komoly barátom, sok mindent vele tapasztaltam meg, azt is hogy milyen vagyok egy kapcsolatban. Eleinte rengeteget voltunk együtt, szinte állandóan, és ez így volt jó mindkettőnknek. De én olyan igazán szerelmesnek nem éreztem magam mostanáig. Néhány hét alatt 180 fokos fordulatot vett a kapcsolatunk.. A szerepek felcserélődtek. Mert eddig én voltam a főnök, mondhatjuk, hogy szinte birtokoltam őt, amit mostmár tudok hogy csúfos véghez vezet. Mindemellett sokat veszekedtünk más dolgokon is és az utóbbi időben sokat elment bulizni nélkülem, es kb egy hónapja csak az egyetemen futunk össze és neten beszélünk. Én persze megsértődtem amiért velem nem tölt egy percet sem, és a tanulásra hivatkozik. Azt mondta, hogy a kapcsolatunk különleges számára, és hogy nem akar elveszíteni, de neki idő és tér kell. Eddig ő rajongott értem, most én ő érte. De megfogadtam, hogy én nem keresem mostmár, hogy tudjon gondolkozni.. Meg "élni", hiszen fiatalon jöttünk össze, és tényleg különleges kapocs van köztünk.. Csodás dolgokat éltünk át, nem szeretném elveszíteni, de lehet hogy most csak a különlét a megoldás? Végleg kiábrándult belőlem? Mi a teendő ilyen helyzetben?

2014. febr. 16. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Temesd el
2014. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 QueenRavenna ***** válasza:
Tartsatok egy kis szünetet.
2014. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Van egy közmondás. Enged hadd menjen. Ha a tiéd volt visszajön, ha nem akkor sosem volt a tiéd. Azért beszélgessetek.
2014. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most öld meg őt is!
2014. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Húzd fekete zsákba, mint az NCIS-ben
2014. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mert eddig én voltam a főnök, mondhatjuk, hogy szinte birtokoltam őt"

-szerelmed megfulladt ebbe a birtoklásba.

Így nem lehet élni.

Ady:

Meg akarlak tartani téged,

Ezért választom őrödül

A megszépítő messzeséget.


Maradjon meg az én nagy álmom

Egy asszonyról, aki szeret

S akire én örökre vágyom.

2014. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt mára már én is tudom, és változtatnék ha hagyná.. Én is most a távolságot gondolom helyesnek, de egyáltalán ne keressem? Akkor nem fog teljesen eltávolodni?
2014. febr. 16. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már teljesen mind1.
2014. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szard le ....inkábbb kockulj
2014. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem lehet, h elkezdett neki más tetszeni?

kicsit úgy tűnik, velem is ez volt sajnos.

2014. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!