Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki az osztálytársam. A kapcsolatunk elég jó, viszont mostanában furcsán viselkedik. Nemrég elkezdtem egy fiúval beszélgetni és viszonylag eléggé jóba lettünk. Az osztálytársamtól folyton azt kérdezi, hogy járunk?szerelmes vagyok belé?történt köztünk valami? Rengetegszer megkérdezi, és már látott a fiúval. Egy kirándulás során igaz közelebb kerültem ehhez az osztálytársamhoz, de nem történt semmi csak együtt aludtunk. Mióta ezzel a fiúval beszélek, azóta az osztálytársam mindig ölelget, simogat, oda ül mellém. És ezt nem csak én vettem észre. Szerintetek?

2014. febr. 16. 10:00
 1/5 anonim válasza:
hat lehet hogy beled zugott es feltekeny
2014. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1) kérdezd meg tőle, mi nem tudjuk helyetted

2) ha ez kellemetlen neked, akkor tegyél azért, hogy ne csinálja

3) ha nem kellemetlen, akkor is döntsd el, hogy a kettő fiú közül melyiket szándékozod tovább hülyíteni, de akkor a másikat építsd le

2014. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából a másik fiúval csak barátok vagyunk, de valahogy nem érti meg.
2014. febr. 16. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17
2014. febr. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!