Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most tuti hogy az (apakompl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tuti hogy az (apakomplexus)?

Figyelt kérdés

Nos, kezdeném a történetet az elején.

Apukámmal jóban vagyunk, igaz nem élünk együtt, de minden 2 hétben látom.

18 vagyok és nálam jóval idősebb (kb 46) férfi úgy mondanám az ideálom. Tetszik nekem, mindig azt várom, hogy láthassam, beszélgetni is szoktunk, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből mert annyira kedves, aranyos, jól szituált.

Sokszor álmodozok, hogy de jó lenne -nem gondolok szexuális témákra- csak szimplán jó hosszan beszélgetni vele, meg ilyesmik.

Tudom (legalábbis gondolom) hogy ez apakomplexus, hiszen azért nem teljesen a természet rendje hogy jóval idősebb ember tetszik, de nem tudok vele mit csinálni.

Elsősorban olyanokat kérdeznék akik értenek ehhez, és akik esetleg hasonló cipőben járnak.

Hogy tudnék én ettől megszabadulni? Hiszen én még tanuló vagyok, neki pedig -igaz nincs családja meg ilyenek- van állása, háza stb....szóval egy felnőtt férfi...



2014. febr. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gerontofília is. :D Ha úgy jobban tetszik.
2014. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hasonló korodbeli fiúkkal ismerkedni.Nem baj ha nem egy fiúval,hanem minél többel!!
2014. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi így jobban hangzik :D


#2 próbálok, de valahogy ők nem olyanok... mással foglalkoznak, nem érdekli őket sok minden, kb fásultak... ez engem nem érdekel. őbenne valahogy minden másképp zajlik le... ezért is tetszik.

2014. febr. 18. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
miért kel tőle megszabadulni ,ha jól érzed magad vele?
2014. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!