Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudok visszaszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok visszaszerezni egy fiut vagy megmutatni neki mit veszitett? Esetleg radobbenteni hogy engem szeret?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiuval jartunk utana felbasztam az agyat h mindig kerestem. Es azt mondja hogy nemtud megszeretni engem. De mindig mondja h szep vagyok es jo a testem. Semmi sem lehetettlen.. mi a megoldas hogy jarjon velem megint?? En szeretem ot. .

#szerelem #félelem #kétség #nem torodomseg
2014. febr. 18. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább tanuljál, nehogy a végén a jó testedből kelljen megélned.
2014. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyjd békén csíra g€ci
2014. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uristen, de sok egyutt erzes van benned. En segitseget kerek es normalis valaszokat. Nem oltasokat..
2014. febr. 18. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

"csald" meg velem akkor lehet, hogy rájön, hogy sokat vesztett!

17/F

2014. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha hallottál már a férfi büszkeségről, akkor sehogy.

esetleg pár menetre.

2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de ez forditva nagyon érdekelne! Mármint a LÁNYT rádöbbenteni
2014. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!