Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok részéről, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok részéről, mennyit vártok, mielőtt összejöttök valakivel?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy mindenki csak belezúg valakibe, másnap már együtt vannak, és egy hét múlva szakítanak. Minden lány erre vágyik? Én szívem szerint, hónapokig ismerkednék valakivel, mielőtt egyáltalán bármi komolyabbat szeretnék.Szerintem ez lenne a normális, én nem csak ,,szokásból" vágyom kapcsolatra, mert látom mások is ezt csinálják.Én ezt komolyan veszem, számomra ha eljutok már egy csókig egy lánnyal, az egy életre szól(részemről, ha ő úgy dönt vége, nyilván nem lógok a nyakán, elfogadom.), de a velem egykorúak csak... szórakoznak. Velem van a baj, tényleg erre vágyik mindenki? Úgy érzem, és nem csak ebben, nagyon kilógok a mai emberek közül mindenben. 17/f

2014. febr. 18. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ciki!
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a normális amit te írsz, nem az, hogy 1-2 hét után összejönnek az emberek.


Mi 4 hónapig ismerkedtünk / barátkoztunk interneten, utána még 2 hónapig élőben, ezután jöttünk csak össze. Olyan embert nem akarnék barátomnak, akit alig ismerek. Mi értelme lenne, ha 2-3 hónap után kiderül, hogy igazából csomó idegesítő szokása van és alig akad közös téma? Mert az, hogy 1-2 hétig el tud az ember valakivel jópofizni, még nem garancia semmire.

2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A mai generáció egy részének elment az esze.

A fiúk fele csak azért keresi a lányokat, mert menő, meg kell valaki dekornak, plusz szexre.

Ismerek olyat, aki annyi idős mint te, és barátnője van, de természetesen ha nincs ott a lány, mindenki mással flörtölget. Ne érezd furán magad amiért kilógsz ebből. Mert ez gusztustalan, ennyi.

Ahhoz meg hogy neked több idő kell, az egyénfüggő.


16L

2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiiii ***** válasza:

Én sosem gondoltam az együttjárásra hivatalosan. Teszem azt, hogy az első csóktól számítva már együtt is vagyok valakivel. Nem... ez egy hosszú folyamat, egy olyan alakulás, amiben nincsenek konkrét határok.

Én is vágyom valami komolyabbra, de mivel még én is csak 17 vagyok, úgy vélem, hogy erre ráérek majd 5-6 év múlva is. A kamaszkor szerintem egy tapasztalatszerző kirándulás, egy játék. Na persze, ezzel nem azt mondom, hogy játszani kell a másik ember érzelmeivel, mert azt nem szabad.

Az pedig, hogy mennyit várok... de nem, bocs, ez így akkor is hülye megfogalmazás. Minden jön majd magától. Nem szoktam semmit eltervezni, hogy most akkor 2 hónap ismerkedés, a többi meg már együttjárás...

2014. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ez a bizalom kérdés... Hogyan vethetném bele magam ilyen dologba, anélkül hogy elkötelezném magam a másik iránt, illetve hogyan állhatnék úgy hozzá, hogy teljesen szeretek valakit, de a csók számára csak annyit jelent, hogy megpróbálja! Szerintem egy csók után is meg lehet beszélni, ha nem működik valami. Igen, ez egy folyamat. Barátság/ismerkedés, puszi, kézfogás, csók, lelkileg még jobban bizalommal lenni egymás iránt, szex, összeköltözés/házasság. Mindegyikben lehet hiba, és amíg nem próbáljuk meg, ezt nem tudhatjuk. Viszont az, hogy ezt csak szórakozásból teszik, és nem értik meg, hogy a másiknak ez egy bizonyos mértékben az elkötelezettséget jelenti, azt már nem tartom helyesnek.
2014. febr. 18. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is furcsának/értelmetlennek találom, hogy 3-4 nap alatt összejönnek az emberek, 3-4 hét múlva pedig szakítanak... Én is mindig úgy terveztem (jó, nem terveztem, de képzelődni csak szabad..:)), hogy pár hónapig ismerkedés, összejárások, közös témák megtalálása...stb.

Aztán már komolyabb és igen egy csók már jelent valamit, nem csak sablon-szokás és ezért "muszáj"...

"Velem van a baj, tényleg erre vágyik mindenki?"-Ez a kérdés már bennem is felmerült párszor, de szerintem nem a mi hibánk, hogy máshogy gondolkozunk, csak az "átlag" embereknek más a felfogása és mindenki megy az "egy hetes kapcsi" divat után...hiába, a csorda-szellem...:D

De szerintem ne aggódj, majd egyszer talán ők is megváltoznak, addig is marad a várakozás a komoly kapcsolatra..:)

2014. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Sosem éreztem rosszul magam, mert szembe megyek a tömeggel. :) Viszont gyakran nehéz és magányos, ez bánt. És nem csak ezzel a témával kapcsolatban, másban is úgy érzem, hogy az emberek csak... furák. :)
2014. febr. 18. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ennek örülök, hiszen csak a döglött hal úszik az árral..:D

Ismerem ezeket az érzéseket, de én úgy gondolom inkább vagyok egy ideig magányos, minthogy hirtelen "menő" legyek, azért, mert felveszek egy álarcot...És egy idő után egyszer csak találok valakit, épp annyira más, mint én, és máris meglesz az összhang..:)

Igen, ez is ismerős, az emberek az élet legtöbb terén egyszerűen csak furcsák..., de (sajnos) nem tehetek ellene semmit..

2014. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Igen, mindenki arra vágyik, hogy megértse valaki :) Ha felvesz egy álarcot, az is hamis, nem ér semmit. Próbáltam :)
2014. febr. 18. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 6 és a 8...:)

Igen, és én hiszek a mesékben, így egyszer meg is fog valaki érteni..:)

Persze, hogy nem használ, mert az nem Te vagy...

Én maradok az "add önmagad" elvnél...:)

2014. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!