Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társaim! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik szerelmes belém egy kislány. A barátnőm unokahúgáról van szó aki 15 éves. Pár hónapja kedvesebb volt velem,sütit sütött kereste a társaságom stb. Azt hittem csak azért van mert ő ezzel próbálja jelezni hogy kedvel és valamilyen szinten a családhoz tartozok de mint az tegnap kiderűlt nagyon nem így van. Egész egyszerűen megmondta hogy szerelmes belém. Persze nagyon hízelgő és aranyos de mit csináljak? Hogyan viselkedjek vele ezentúl?
2014. febr. 18. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval ilyenek történnek az emberrel, ha jól néz ki.
2014. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki jól. Inkább azt mondanám hogy a lány életében nem volt férfi minta. Az apja elhagyta őket úgy egy éves korában
2014. febr. 18. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
voltam így anno, a cégnél amit vezetek egy nyári diákmunkás ... kerültem mint a sátán a szenteltvizet, nehogy véletlen kettesben maradjak vele egy szobában (elég rámenős fajta volt, később is vissza-vissza járt míg fel nem nőtt) ... tedd te is azt
2014. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kerülném jóóóóó messzire
2014. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elküldeném leckét írni
2014. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy férfiakat kérdeztél, én meg nő vagyok, de azért az előttem szólóknak legyen mondva, nem kéne gondolni a lány érzéseire is? Nem ismerem, úgyhogy abból indulok ki, jóravaló kislány. Ilyen minimum megérdemli, hogy komolyan szembenézz vele és elmondd neki, hogy pl. nagyon értékeled az irántad való érzéseit, és hízelgőnek találod, DE te csak plátói módon kedveled, baráti, bátyi érzéseket táplálsz iránta. Továbbá az unokanővérét szereted, és olyan nem fog megtörténni, hogy egyszerre csak hirtelen viszonozni tudnád az érzéseit, ezért a legokosabb, ha elfelejti ezeket. Ezek után mérsékelten kerüld, figyeld meg, hogy viselkedik. Ha a barátnőd megértő természet, vele is megbeszélheted, hogyan viselkedjetek.
2014. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már a kislány szerepében, évekkel ezelőtt. Tényleg az lesz a legjobb, amit az utolsó válaszoló írt. Én akkor évekig oda, meg vissza voltam az illetőért és arról ábrándoztam, hogy összejövünk. Aztán még az a valaki ezt ki is akarta használni, azóta feldolgoztam persze, de nem volt éppen kellemes földetérés. Jobb megelőzni, nehogy beleélje magát valamibe.
2014. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható válaszokat.
2014. febr. 18. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 jogos

(3 voltam)

2014. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
várd meg míg 18 lesz oszt ugord meg.
2014. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!