Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem egy pedagogusba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy pedagogusba akit neha latok a suliban?

Figyelt kérdés
az iskolaban neha latom es tisztara zakatol a szivem es nem merek a szemebe nezni magan tanulo vagyok. Mert figyelem zavarom van.. utana neztem most ennek a pedagogusnak es egyszeruen szivdogleszto !! meg nagyon fiatal es baratnoje sincs szerintetek hogyan kerulhetnek kozel hozza ? engem nem tanit... csak a barimat amugy 5 kes vagyok de 7 lennek es 12 eves 13 leszek nem sokara.. bocsi a hejesirasart telefonrol irtam es mar faj a fejem is.. nem latom rendesen..szerintetek ?

2014. febr. 21. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
őszintén szólva esélyed sincs a pedagógusnál!
2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves a tanár??
2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
22 -23 :33
2014. febr. 21. 22:36
 4/14 anonim ***** válasza:
tegyél le róla...
2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
le is csukhatják...
2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De rohadt jo pasi !!
2014. febr. 21. 22:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Es en meg soha eletemben nem voltam szerelmes ... pedig voltak mar jo parak akik szerelmet vallottak de azt hazudtam hogy van pasim.. pedig nem erdekelt eddig se egy lany se egy fiu de most es a pasi ugy meg tetszett es akkor van penteken oram amikor neki csak egy helyiseggel arebb :DD
2014. febr. 21. 22:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagyjad őt, úgyse lesz köztetek semmi. Majd beleszeretsz egyszer valakibe, aki korban is lehet, hogy picit közelebb lesz, ozt akkor majd vele jártok.
2014. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan konnyu!! valamit kitalalok :D mar rajta vagyok csak az a baj felink vagyok ja mellesleg nem pedagogus utana neztem valami tanulmanyi egyetemre jar ..
2014. febr. 21. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem egy pedagógusnak nem az ilyen buta pi.csák tetszenek.. pardon
2014. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!