Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton randiztam egy lánnyal, búcsúkkor meg szerettem volna csókolni de eltartotta a fejét ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Kérjek tőle bocsánatot hogy korai volt meg sajnálom?


Azóta nem írt nekem, én írtam hogy nagyon jól érezte magam vele és úgy volt hogy néhány nap múlva megint találkozunk.


2014. jan. 26. 22:33
 1/7 Play the game ***** válasza:
100%
Egy barátnőm ugyan ezt mesélte ma. :'D
2014. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
nekem azt mesélte csaj ismerősöm hogy randizott valami sráccal de amikor bucsuzkodtak akkor látta hogy a csávó csücsörít és érezte a hagymaszagot amitől felfordult a gyomra :D
2014. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 planszó válasza:
ez hanyadik randi volt? és aznap írtál neki vagy ma?
2014. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én akkor nem adnék csókot búcsúzáskor, ha:

- fiatal vagyok, szűz, és nem vagyok biztos magamban

- nem fogott meg a srác, nem akarok tőle a továbbiakban semmit


Hány éves vagy?

Ha esetleg megint randiztok de akkor sincs csók, akkor ott már tuti hogy ne fűzz sok reményt a csajhoz

2014. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lapát.


Azért első randin nem kellene még csókolgatni a másikat! Az első randis csókhoz nagyon optimálisan kell elsülnie mindennek!

2014. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnt ő is akarja. Meg beszélt is róla hogy szeret csókolózni! Úgy volt hogy holnap megyünk korcsolyázni is..
2014. jan. 26. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de egy vicc jut eszembe:


Két haver beszélget:

- A csajom szereti, ha a fülébe élvezek.

- Na, hogyhogy..

- Mindig elfordítja a fejét...

2014. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!