Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a szerelem első ránézésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem első ránézésre, az amikor hasonló hullámhosszon vagytok és a másik lelkére reagálsz?

Figyelt kérdés

Ez lehet akár csak baráti kapcsolat is?


Ki hogy éli meg ezt a helyzetet?



2014. febr. 22. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan reagáltál a lelkére?
2014. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olvastam egy cikket és ezért írtam ki ezt a kérdést.


Amikor megfog maga az ember, szóval mikor először meglátod,minta villám csapna beléd és mikor a szemébe nézel,mintha már rég ismernéd,mert akár az első beszélgetésnél már fél szavakból is megértitek egymást.

2014. febr. 22. 20:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Szinte minden emberben van vmi közös a másik emberekkel, de ez most több annál.
2014. febr. 22. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Az szerelem első ráolvasásra! :D

Amúgy első látásra a neve. :) De nem feltétlen az. Szerintem az csak vonzódás első látásra pontosabban. A vonzódás pedig nem szerelem függvénye.

2014. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éreztem már ilyet. Nagyon jó érzés és valóban első látásra azonos hullámhosszon voltam vele. Bele is estem. Szóval van ilyen. Nálam ez nem baráti volt. Jó és rossz is volt egyben. Féltékeny voltam ami az én hibám volt.
2014. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!