Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet ezeket felejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet ezeket felejteni? Aki már volt hasonló helyzetben segítsen

Figyelt kérdés
2 srác volt aki eddig közel került hozzám és éreztem, hogy tudnám szeretni.Azonban mind a kettő messze lakik,és vagy nem tudunk többet találkozni vagy csak hónapok múlva talán, amikor már nem ugyanaz semmisem.Nagyon fáj az, hogy tudom, hogy lehet sose találkozunk többet és hogy megismerem,megszeretem és néhány nap után elbúcsúzunk azzal hogy reméljük találkozunk még ebbe az életbe.Annyira rossz, hogy az emlékek maradnak csak,nem találkozhatunk minden nap,nem ölelhetjük meg egymást.Igazából nem is tudom lehet e erre tanácsot adni,de vigaszt talán igen.Szerintem csak az érti meg aki már volt hasonló helyzetben és ír valami megoldást vagy nemis tudom mit.Köszi!
2011. nov. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

a megoldás:


töménytelen buli party ezerrel piálás és hatalmas IHB-k...


csak aztán okosan nehogy lek*rvázzanak...

2011. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van amikor erre vágyom,csak mikor jön egy ilyen ember akkor arra gondolok, hogy szarok az összes bulira,bárcsak egy ilyen valaki lenne mellettem,mindig vele lennék:((
2011. nov. 22. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

ez csak fokozatosan fog elmúlni... tudom milyen cipőben jársz én pasiként voltam igy :)


előző voltam

2011. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ez nem igazság,mértnem kaphatom meg azt akivel boldog lennék?boldogak lennénk és a távolság így belevág
2011. nov. 22. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést sokan feltették már elötted és ők se kaptak választ te se várjál, mert felesleges...

:S

kár erre pazarolnod a fiatalságodat

2011. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


de ez nem igazság,mértnem kaphatom meg azt akivel boldog lennék?boldogak lennénk és a távolság így belevág



Rajtad kívül még emberek milliárdjai nem kapták, nem kapják és nem is fogják megkapni, akit akarnának, de aztán valahogy mind túllép és igazán boldog lesz egy olyannal, aki elérhető.

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az,hogy ha komolyan szeretitek egymást megtudjátok oldani a találkozást! Én sajnos 350 km-re vagyok a páromtól mégis boldogok vagyunk együtt pedig csak havi 2-3 alkalommal tudunk találkozni. Nyáron már össze is költözünk.


19/L

2011. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!