Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzek rá, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá, hogy ő mit gondol egy kapcsolatról velem?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk én fiú ő lány (ezt mostanság illik tisztázni). Ismerjül már egymást egy jó ideje és én szeretnék vele komolyabb kapcsolatot létesíteni. Úgymond járni. Viszonylag jó a kapcsolatunk, ő amolyan visszahúzódóbb én is hasonló vagyok, de én belevágok szinte mindenbe. Többen is úgy tartják a haverjaim közül, hogy lehet nála esélyem. Akit lányt kérdeztem kicsit visszafogottabb választ adott az ügyben, de azt mondta, hogy talán lehet esélyem. Én viszont még ennyit sem tudok. A gondom az, hogy nem tudom, hogy nagy problémát okoznék-e vagy akár elbuknám az egészet azzal, ha egy olyan mondattal állnék elé, hogy mit gondol ő arról, hogy én szeretnék vele egy komolyabb kapcsolatot. Tanácstalan vagyok. Finomabb dolgokkal viszont nem tudom, hogy célba érnék-e vagy esetleg hamar elkönyvele barátnak.
2014. jan. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit gondolsz egy kapcsolatról velem?"

Komolyan...19 éves pasi vagy.Légy akkor a korodhoz és nemedhez illő.Ilyen kérdéseket 14 évesek szoktak feltenni.

Értem hogy félsz hogy rontassz a dolgokon vagy hogy visszautasíthat.

De nem szabad ilyennek lenni.Anno ha én nem kérdeztem volna meg a barátomat hogy "akkor mi is van köztünk?" akkor most nem biztos hogy fél évesek lennénk:)

2014. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg nem akarom elrontani azért, mert elkapkodtam valamit. Fontosabb nekem ennél.
2014. jan. 23. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!