Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A volt barátommal körülbelül három hónappal ezelőtt szakítottunk. Nagyon szerettem Őt és másra sem vágytam, csak, hogy újra összejöjjünk. Erre nem olyan régen lehetőségem is nyílt volna, de közben megismerkedtem egy sráccal. Svédországban lakom és mikor Magyarországon voltam akkor. Elkezdtünk Facebook beszélgetni, minden este héttől éjjel kettőig és teljesen más volt, mint a korombeli fiúk. Kedves, okos, udvarias stb. és ami a legdurvább, hogy szinte 100%-ban olyan mint Én, ugyanazt gondolja a dolgokról, mint Én stb.. Kiderült, hogy szeret. Összezavarodtam(két nap múlva találkoztam a volt barátommal) és addig nem írtam neki vissza. Egy hétig nem beszéltünk, közben rájöttem, hogy nem érdekel már a volt barátom, mert már a magyar fiút szeretem. Szerintem az alatt az egy hét alatt megutált, csalódott bennem és kiszeretett belőlem. Kb. 10 perceket beszélünk, akkor is furcsa, hideg velem, nem olyan, mint volt... Elrontottam... Rendbe lehet még hozni?

2014. febr. 23. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már a másik fiút szereted akkor miért akarod helyrehozni?
2014. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meséld el neki a sztorit, és ne nekünk??
2014. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A másik sráccal szeretném rendbe hozni. Félek, hogy már mindent elrontottam :(

Tudja a történetet.

2014. febr. 23. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendes tőled hogy bevállaltad előtte az igazságot. Sokan már erre is találtak volna egy olcsó kifogást, hogy miért nem voltak elérhetőek.

Szerintem kérdezz rá minél hamarabb, hogy akkor most mivan. Miért változott meg a viselkedése.

Ha nem tudja elfogadni, hogy neked kellett egy kis minimális idő a tisztán látáshoz, akkor meg sem érdemel ez az új srác.

2014. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahova a srácot és beszélgessetek, sokkal jobb lesz mintha fészbukon próbálnád győzködni. Meséld el neki az egészet és őszintén mondd el, hogy neked se könnyű ezt belátni de már többet jelent neked mint a volt barátod, stb.. ha a szemedbe néz, tudni fogja, hogy igazat mondasz:)
2014. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Svédországban élek, nem tudom elhívni sehová!
2014. ápr. 4. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!