Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, h tudom h hisztis libának fognak sokan gondolni...borzasztó ingerlékeny és érzékeny vagyok. Van egy barátom már másfél éve, aki nagyon szeret és ragaszkodik hozzám, én szintúgy szeretem őt. De rettenetesen sokat vitázom vele aprócseprő dolgokon, ha vmi nem úgy lesz, ahogy elképzeltem. Már nem egyszer került tönk szélére ez a kapcsolat, mert én állandóan elégedetlenkedtem. Sok történetet hallok elvált nőkről és nem szeretném én is úgy végezni, ezért félek szeretni, félek h engem is elhagy majd a barátom. Pedig sose csalna meg, tényleg egy jó lélek. Nem tudom miért vagyok ilyen kritikus, és tudom h külső szemmel annyi az egész, h hát változtassak, de nem tudok. Szeretem a drámát, szeretek megsértődni, szeretem a veszekedéseket és a kibéküléseket...Nemrég el akartam hagyni a barátomat mert egyszerűen nem akarom már ennek kitenni, amilyen vagyok, de nem hagyott elmenni...tudom h egy hisztikirálynő vagyok viszont nem tudom h h változtassak úgy igazán?
2014. jan. 13. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Szülessél újra...
2014. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
ideig óráig ez elmegy,de a párodnak egyszer betelik a pohár,aztán ott fog hagyni mint eb a szaharát.Szerinted kibírja hosszú távon az örökös feszkot drámát?? ha igy haladsz hamarabb leszel magányos mint gondolnád.
2014. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés?
2014. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen ezzel tisztában vagyok, ezért kérdezem h mi a francot csináljak mert nem tudok kibújni a bőrömből és tudom h elviselhetetlen vagyok és utálom is ezt de nem olyan baromi egyszerű ám változtatni. Ezért kérek tanácsot
2014. jan. 13. 12:36
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológusnál jártál már? Lehet, hogy tudna segíteni.
2014. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

" Szeretem a drámát, szeretek megsértődni, szeretem a veszekedéseket"


Pont olyan vagy mint sok más nő,

csak ők ezt nem vallják be!!

2014. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Pszichológus? Kicsit az önértékelésedet kellene rendbe tenni, ha ez megvan, akkor talán javul a helyzet.

Egyébként igazad van, ezt nem sokáig fogja tolerálni a srác.

2014. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Amikor fusztrált vagy,mielött lehisztiznéd a párod haját is,rohanj a falnak.tuti lefogsz ülni
2014. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de majd idövel csitulsz :D 17-18 évesen én is szerettem drámázni...de ahogy telt mult az idö megjött az eszem, és kezdtem szeretni, tisztelni annyira a páromat, hogy ugy -formáljam magam,- hogy én legyek az ö boldogsága, nempedig egy olyan ember, aki miatt rosszul érzi magát, aki miatt kételyei lesznek, aki mellett nem érzi jol magát. 29N
2014. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet erre tanácsot adni. Ez vagy te, a bőrődből maximum ideig-óráig tudsz kibujni. Ha valakinek önmagad adod, akkor jó rossz tulajdonságaiddal együtt fog elfogadni, ha rájátszol akkor meg ne csodálkozz, ha besokalnak tőled.
2014. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!