Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem élvezetessé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem élvezetessé? /Mit tanácsoltok még?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném most meglepni a párom egy kis masszázzsal, csak nem igazán tudom hogyan csináljam. Szóval masszíroztam már eddig is meg de most szeretném másképp, esetleg valami relax zene mellé meg halvány fény, cuccokat sajnos nem tudok venni mert az én zsebpénzem mindig anyámnál van úgyhogy... Hogyan tegyem neki élvezetessé? A szex teljesen ki van lőve mert nekem megvan.

Vagy esetleg valami más ötlet estére?


2014. jan. 29. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig masszázsolajat nem ártana beszerezni, azzal sokkal jobb, eleve már az illata is lehet nyugtató, érzéki, stb... Zenét én nem szeretem, de a gyertyát igen, vagy esetleg valamilyen illóolajat párologtatnék.
2014. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha anyám nem nyúlná be folyton a pénzem akkor nem lene ezzel semmi baj
2014. jan. 29. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Akkor marad a testápoló... az is jobb, mint 'szárazon'.


Ha érzékibb masszázst adok a páromnak, akkor általában mindenhol átmasszírozom/simogatom. Háta, karjai, lábai, feneke, talpa, majd elölről is mindent. Ha szexet épp nem akarok, akkor nyilván a nemi szervét nem, max. csak átsimítom.

2014. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
esetleg fél kiló disznózsír :D Amúgy hogyhogy anyád lenyúlja a pénzedet? Miért?
2014. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

hát hagyjuk anyámat... valahogy sosincs pénzünk és akkor is azt a maradékot amit vagy a barátomtól vagy rokonoktól kapok azt is mindig elkéri majd utána úgyse tudja visszaadni, vagy ha nem kéri akkor elveszi és mindegy milyen helyre rakom úgyis megtalálja... mind1, hagyjuk.

2014. jan. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!