Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon régóta tetszik,ő tudja ezt.Amikor meglát elkezd vigyorogni (nem gúnyosan,nála ez mosoly),ha mond valamit utána rám néz (magának mondja de utána keresi a tekintetem)Ő egy évvel idősebb nálam,a suliban mindig látom,de nem mindig jön oda beszélgetni .Facebook-on csak akkor beszélünk ha én írok rá,mindig rak valami smiley-t.Nagyon gyorsan változik a hangulata,egyszer jó fej,kedves meg minden, és hirtelen k*csög lesz :/...Velem legtöbbször kedves mással szokott bunkózni legtöbbször..

13/L házi kész,tanultam,trollok mértékkel!Köszi előre a válaszokat!



2014. febr. 23. 13:40
 1/4 liza6789 ***** válasza:
lehet hogy csak barátként tekint rád ... én is kb ilyen helyzetbe vagyok mert 1 fiu aki az oszt. társam tetszik nekem és ő is állandóan engem néz meg szivat de aztán mindig bocsánatot kér ha túl messzire ment :) ha bunkozik az lehet hogy azért van hogy felkeltse a figyelmedet :) próbálj minél többet beszélni vele és figyelni az apróbb jeleket amik arra utalhatnak hogy bejössz neki :) sok sikert
2014. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az hogy mosolyog nagyon keves ezt igy nem lehet tudni,de legalabb szimpatikus vagy neki nem utal az mar biztos!ugy hogy valamennyi eselyed biztos van!
2014. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendben elhiszem.Látod,ügyes voltál.

Jobban meg kell ismerned.Valószínű nem akarja hogy a haverjai megtudják.Legalábbis most még nem.Többféle oka is lehet.

2014. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sikzofréniában szenvedőknek szokott hirtelen hangulat- és érzelemváltozásuk lenni...
2014. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!