Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kocka szerelem? Több lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka szerelem? Több lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, velem egyidős. Vele mindent meg tudok beszélni, azonos az érdeklődési körünk, imádunk beszélgetni egymással... ő egy kocka fiú, és majdnem mindig PC játékokról, filmekről beszélünk, (imádok kockulni, nem egyoldalúak a beszélgetéseink) ritkábban az èzéseinkről. Nem tudom megítélni hogy mi most egymásra találtunk, vagy simán jóban vagyunk... mindig mellém ül órán... Sokszor mondta már, hogy milyen jó hogy nem olyan vagyok mint a többi lány, és hogy mennyire jó hogy velem megvan a közös hang... Szerintetek ez szerelem? Tetszem neki?

#fiú #szex #lány #szerelem #barátság #kocka #azonos érdeklődési kör
2014. febr. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne
2014. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2014. febr. 23. 17:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki még vélemény?
2014. febr. 23. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, nem e lenne kedve átmenni játszani, vagy filmet nézni vagy valami, hátha felbátorodik ő is (:
2014. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen az :))
2014. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak fél kezdeményezni
2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Hogyan adjam tudtára hogy tetszik nekem?
2014. febr. 23. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
mond el neki. én is egy ilyen kocka srác vagyok, és mit ne mondjak, ilyen téren nem biztos hogy valaha is fog kezdeményezni ő. legalábbis én ilyen vagyok.
2014. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kedves és hasznos tanácsot! Minden jót!
2014. febr. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!