Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem újból újra kezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
tudom hogy ti szerintetek hülyeség újból kezdeni egy kapcsolatot ami már nem működött de én szerintem talán működni fog... arra gondoltam hogy barátságból szerintetek lehet valami? az ok amiért szakított velem a lány sokat veszekedtünk és ki hűlt neki ez az érzés a veszekedések miatt és csak barátságot akar én elfogadtam mert meg ígértük egymásnak bármi is legyen kitartok mellette...

2014. febr. 23. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha Ő kéri h beszéljetek tovább, akkor mindenképp. Tehát csak várnod kell, és egy bizonyos idő elteltével újra összejöttök. Saját tapasztalat :)
2014. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van,de minek ha nem működik? Most az érzelmek beszélnek belőled..
2014. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert tudom hogy mit rontottunk el és ezt a hibát nem követnénk el :)
2014. febr. 23. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

jó vicc, hogy az érzelmek beszélnek belőle, ha egyszer szerelemről van szó.

szerintem annyi, hogy meg kell mutatnod, hogy próbálkozol, hogy fontos neked, hogy akarsz tenni azért, hogy jobb legyen. nem szabad passzívan várni túl sokáig szerintem. teremtsd meg a lehetőséget. nem kell rögtön nyomulni, csak legyél nagyon kedves.

2014. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!