Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a lányt, és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a lányt, és meg akarom szerezni, de nem tudom hogyan. Mit tegyek? Nagyon szenvedek. (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Interneten egy társkeresőn ismerkedtem meg egy lánnyal, már találkoztunk is egyszer (igaz az már 4 hónapja volt). Viszont azóta is nagyon sokat chat-elünk folyamatosan, így már elég sokat tudok Róla. Nagyon sok mindenben hasonlítunk, hasonló az érdeklődési körünk is. Fantasztikus lány, bár még nem igazán tudom, pontosan mit is érez irántam... olyan titokzatos néha... a fő gond az, hogy van egy srác, akibe 2-3 éve reménytelenül szerelmes, még a gimiben voltak osztálytársak. Nem bírja őt elfelejteni, de persze a srác nem is akar foglalkozni vele, meg annak a srácnak már van egy stabil, boldog kapcsolata, egy állandó barátnője... szóval a lány is tudja, hogy abból a srácból már neki nem lesz semmi, veszett fejsze nyele, de még mindig szereti egy kicsit vagy nemtudom...

de közben velem is beszél, meg persze már találkoztunk...

szóval nem tudom most mi van... irántam sem közömbös, azt érzem... bár célozgatott rá, hogy legyünk csak barátok, de én ezt úgysem fogom hagyni

meg tudja Ő azt jól, hogy én többet akarok, meg azért teljesen mégsem zárkózik el... elvégre is egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg

meg mondta hogy ő is tudja hogy ez a srác egy reménytelen ügy számára, ezt ő is tudja... na nem akarom ismételni magamat... hogy verjem ki azt a srácot a fejéből? Hogy szerezzem meg a lányt? Már többször is felhoztam neki, hogy találkozzunk újra... de eddig folyton csak halogatta a dolgot, de egyértelműen nemet nem mondott.

Szerintetek ha összehozok Vele egy újabb találkát, akkor ott megcsókoljam, ezzel is a tudtára adva hogy mit érzek iránta? Segítsetek... mit tegyek?



2014. febr. 23. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csókold meg! Csak kérdezz rá finoman tapintatosan hanem akkor őnem érez irántad semmit de ha igen randizgassatok és kb a 2-3.-on csókolj.. egy kisfiúcska aki még éretlen ehhez... XD kicsinyítő képző.
2014. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a baj,h nagyon bizonytalan a lány, sztem agy neki időt,h rájöjjön mit is szeretne igazából
2014. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztosítsd az érzéseidről. Hogy te biztos, h. kitartasz mellette. Csinálj valami romantikus gesztust pl. Énekelj neki egy dalt. Vagy nemtudom lényeg. Hogy tudnia kell, hogy te kitartasz mellette és hogy rád mindíg számíthat.
2015. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!