Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5,3 év korkülönbség sok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5,3 év korkülönbség sok a nő javára?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm....

2014. febr. 24. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
keresztanyám 4Oéves, 8éve együtt van egy 26éves palival. Van egy 2éves gyönyörű unokahúgom. Házasok 3 éve. Ergo..
2014. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem sok.
2014. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20 fölött akár 10 év korkülönbség is elhanyagolható, ha a felek összepasszolnak! ;)
2014. febr. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a nő az idősebb vagy a férfi?
2014. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehat a fiu meg csak most kezdte az altalanost???
2014. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi sötét embert... :D

Valamiért 5.3-at írt, de maradjunk 5 évben. Annyival idősebb a nő.

2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Paul, te értessz :) Ment a zöld....


Amúgy én 21/F vagyok, a kiszemeltem pedig most lett 27(/L).

Én ezt a korkülönbséget egyáltalán nem érzem soknak, és szerintem lenne esélyem is nála, nagyon megkedveltem, s Ő is engem! A baj csak az, hogy a barátaim nem támogatnak az ügyben, sőt. Valamint a családom és a lány családja sem tartanák jó ötletnek.... és bár nyílván nem a családomnak kell döntenie az ilyen ügyeimben, de egyrészt nem akarok velük összeveszni, másrészt részben még a szüleimtől függök anyagilag is. Az, hogy társadalmilag nem túl elfogadott, hogy a Nő ennyivel idősebb egy kapcsolatban engem nem izgat, de szerintem a lányt aki tetszik ez sem hagyja (hadhatja a munkája miatt) túl hidegen.... Mitévő legyek ? Felejcsemel ? vagy megérheti megpróbálni ? Mivan ha csak az idejét rabólnám ? :/

2014. febr. 24. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem sok:) dedmamam 88eves volt amikor meghalt , a dedpapam 78 10 ev volt a kulombseg a no javara
2014. febr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sanker ***** válasza:

Próbáld meg, nincs veszteni valód, a barátaid azért nem segítenek mert irigyek, a család pedig azért nem támogat, mert elvakítja őket, hogy a lány az idősebb, (gondolj bele, ha te volnál idősebb 5 évvel, akkor persze minden rendben :D )


Felnőtt vagy, ne a szüleid döntsenek már, állj ki magadért, legyél férfi, mond el nekik mi a helyzet. Szíved joga eldönteni, hogy kivel ismerkedsz, kivel akarsz lenni. Hidd el, megértőek lesznek és rájönnek, hogy nem szólhatnak bele. A lánynak is ugyanezt kell tennie. Ha tisztáztad a dolgot akkor nincs akadály.

Sok sikert!

2014. febr. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!