Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? A családom vagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Sajnos más városban lakunk, munkám miatt pedig 2 hetente tudunk együtt aludni(nálunk). Féléve tervezzük hogy elköltözök albérletbe ,ő pedig hozzám költözik mert innen is betud járni majd suliba de együtt is tudunk lenni. 1 éve van még hátra a suliból. Össze is gyűjtöttem a szükséges pénzt ,így úgy volt márciusban eltudok menni. A legnagyobb gond viszont : a szüleim. Főleg anyukám. Ő egy igazi anyós típus ,mindenbe beleszól, zsarnok és csak neki lehet igaza , és amit akar azt eléri. Régebben is mondtam neki a költözést de most hogy itt az alkalom nemsoká teljesen megváltozott. Veszekszik velem nem tetszik neki semmi, ha a barátnőm itt van vele is olyan. Így sajnos nem is szívesen jön ide. Apukám tavaly balesetet szenvedett azóta felépült úgy ahogy, de most műteni kell a lábát és azt találták ki anyámmal hogy ha én elmegyek nem csinálja meg a műtétet mert addig nem tud dolgozni meg utána sem nagyon. Anyámnak a pénz a mindene, és ha elmegyek kiesik az a havi plusz amit hazaadtam meg amit kéregettek tőlem még. Barátnőm szerint anyám direkt csinálja ezt hogy zsarol. Fogalmam sincs mit tegyek, két felé nem tudok szakadni, de félek hogy így a kapcsolatom fog tönkre menni. Nagyon szeretem a barátnőmet.

20F


2014. jan. 31. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb le kell válni a családról. Anyukádnak meg kell értenie. Költözz szerintem.
2014. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátom. Mélyen együtt érzek veled, itt is hasonló szerepet játszik anyám... Ha valami nem úgy alakul, ahogyan azt ő eltervezte, akkor megy az ordibálás, dúzzogás, és miegymás.

Anyámnak is szinte csak a pénz létezik, eltervezi ezer évre előre, hogy miből is veszünk fát, meg számlák meg satöbbi.


Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy megmondtam neki a helyzetet, és ráhagytam. 2-3 napig ment az ordibálás, aztán lassan belenyugodott.

Mellesleg nálam egy motor volt a téma, de sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél...

2014. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg én is azt javaslom, hogy költözz. Minél előbb szembesül vele, annál hamarabb feldolgozza.
2014. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is koltozz. Ne engedjel a zsarolasnak! Ha mindeg masok erdekeit helyezed a sajatod ele akkor soha nem tudsz fuggetlenne valni.
2014. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzetben vagy, de nem a világ végére mész, szerintem probáld ki albérletbe milyen. Szüleid is megszokják, a szülők nehezen válnak le a gyerekükről.
2014. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Döntsd el, hogy a párod e a barátnőd, akit el akarsz e venni feleségül!

Ha igen, akkor őt válaszd! A családodat idővel elhagyod asz asszonyodért, és ez igy van rendjén!

2014. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben költözz...

DE tudd, hogy nem választottál a családod, és a barátnőd között, hiszen, azért mert elköltözöl nem szűnnek meg a családod lenni


Igaza van a barátnődnek,érzelmileg zsarolnak, ne hagyd magad..


Le fognak nyugodni, próbálj értelmesen beszélni anyukáddal, hogy ez az élet rendje..

érdemes szembesíteni a zsarolással, mert sokszor nincsenek is tisztában azzal, hogy ezt teszik, mert csak a cél lebeg a szemük előtt, hogy bármi áron, de az legyen amit ők akarnak.

a szembesítéskor sokan meglepődnek, és rájönnek, hogy igaza van az embernek..

egy próbát megér

2014. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajaj... nehéz dolgok ezek... Nekem is haasonló anyukám van, máig nem boldogulok vele, pedig nem vagyok már fiatal...


Igen, zsarolnak érzelmileg az ilyen anyák, ember legyen a talpán, aki bűntudat nélkül állja...

2014. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!