Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? 20-25 éves fiúk, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Leírom őszintén, ahogy van. 37 éves nő vagyok, a barátom 22. Tudom, ez már eleve fura. Majdnem 2 éve vagyunk kapcsolatban, azt mondta mindig, én vagyok a nagy szerelme. Az utóbbi időben azonban megváltozott, discoba jár, kevesebbet hív (hetente 1-szer találkozunk), nem érzem raja, hogy annyira szeretne. Amikor viszont ezt megemlítem neki, tiltakozik, felháborodik. A huszonéves fiúk gondolkodására vagyok kíváncsi, mert most nem tudom követni. Én elengedném, de nem hagyja. Nagyon szeretem, senkit így még nem szerettem, de ha neki a buli kell, meg a szabadság, menjen. De nem hagyja, hogy elengedjük egymást, mert valamiért ragaszkodik hozzám mégis.
2014. febr. 1. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert érzi, hogy még élni akar, de közben jó lenne egy biztos pont is neki, aki te lennél. Ezért ambivalens a viselkedése.
2014. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azert mert Nalad eszik, azert mashol is belenezhet az etlapba :) Ezt felvallaltad, amikor a fiatal partner mellett dontottel.

Korod miatt a bolcsesseg Toled varhato el!

2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?
2014. febr. 1. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeresd es remenykedj. Szeresd, de ne ugy mint egy anyatigris es a majomszeretet sem megfelelo ilyenkor.


Talan egyutt is mehetnetek bulizni.


Ne feltekenykedj, ne telepedj ra, de ne is engedd nyaklo nelkul. En a kozos bulizasban latom a megoldast.

2014. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!