Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vagyok szerelmes? Mostanában jöttem össze a barátnőmmel, és nem tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Néha tényleg annyira leereszkedik az a "rózsaszín köd" de néha meg mintha nem lenne semmi, meg ritkán unom a társaságát, és olyankor már be vagyok tojva, hogy úr isten én nem is szeretem ... meg azért nem is minden egyes másodpercben rá gondolok.

De azt is tudom hogy nélküle sem nagyon tudnék meglenni...



2014. febr. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudnod, nem látunk bele a fejedbe
2014. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán okod ad rá? Pl te szépeket írsz neki ő meg nem ír úgy vissza? Mert lehet h csak ez esik rosszul és bizonytalan vagy
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod a kulcs. Valamiért szükséged van rá, valamiért kell neked, nem tudod elengedni. Amíg nem kívánod azt, hogy bár ne lennék vele kapcsolatban, szerelmes vagy, ne aggódj!
2014. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!