Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1000 ilyen kérdés van már, de tanácstalan vagyok. Van egy srác, akivel sokat beszélgetünk, jól megvagyunk egymással, tulajdonképpen barátok vagyunk. Nekem tetszik ő, és ezt meg is mondtam neki, de azt mondta, ő csak barátként tekint rám. De azt is mondta, hogy ez változhat még. Most hogyan viselkedjek vele? Hogyan tudnék megtetszeni neki? Egyáltalán van esélyem?

20/l



2014. febr. 24. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze hogy van! Csak ügyesen kell "játszanod" a lapokkal:) Hívd el őt közös programokra ahol csak ketten vagytok és lassan nem feltűnő lépésekkel közeledj felé.

Kicsit később egy fedő storyval felhívhatod magadhoz és a többi már megy magától:)

2014. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!