Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként smárolásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexykehh kérdése:

Barátként smárolásból lehet még kapcsolat? Ő szerethet-e még?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal nagyon jóba maradtunk szakítás után, és rendszeresen találkozgatunk és sokszor van olyan pillanat amikor csak ugy elkezdünk csókolózni... Ebből lehet még kapcsolat? Mert én úgy érzem szeretem, de nem tudom ő mit érez.:(

2014. febr. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátok nem csókolóznak...

Már most is kapcsoalt féleség.

2014. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Egyet értek! Ebből lehet még vmi komoly.

Mi is így kezdtük, és már 8 éve vagyunk házasok! Bár nem akarok általánosítani. Beszélj vele rosszabb már úgy sem lehet :)

2014. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már jártunk egyszer és ő azt mondja hogy barátként szeret vagy egy kicsit több... De nem tudom mi lehet az a kicsit több.. mit jelenthet?
2014. márc. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!