Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl merész ötlet?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy csajjal, mára volt randi megbeszélve, de sokáig melózik, úgyhogy le lett fújva. Arra gondoltam, hogy elviszek a házukhoz egy csokor virágot, és mondom a szüleinek, h rakják az asztalára. Még nem találkoztam élőben a csajjal, sem a szüleivel. :D

2014. febr. 14. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább menj el a munkahelyére és vidd/kísérd haza
2014. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem merész ötlet szerintem jó
2014. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Tolakodó lehet. Menj a melohelyere, ott add neki muszak vegen.
2014. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy eléggé tolakodó gesztus lenne. A melóhely nem jön össze... :D
2014. febr. 14. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy ilyet csinálj már!!!! Ez nagyon tolakodó! Én frászt kapnék egy ilyen húzástól! Sokak számára a szülő bemutatása elég kényes dolog, én is azok közé tartozom, akik csak azokat mutatják be otthon, akikkel már komolyra fordult a dolog. Még nem is láttad a csajt, de már a privát szférájába másznál bele...neee nem szabad! Amúgy pedig ne nyomuljál így, ha nem ér rá, nem ér rá, ha akar találkozni veled úgy is szakít rá időt. A gesztussal egyébként nincs semmi baj, bár minden pasi ilyen figyelmes lenne, de azért legyél észnél. Lehet, hogy egy kedves üzi sokkal jobban venné ki magát...:)
2014. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tolakodó főleg hogy nem is találkoztatok így, másrészt nem ismered a szüleit sem, kitudja mi lesz a reakció. Meg a lányok nem csípik ám ezt.

Én egyszer egy hasonló dolog végett bebuktam a dolgot szóval neked sem ajánlom.

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet a szülei nem is tudják, hogy ti ismerkedtek, képzeld el a szitut, mit mondasz ki vagy? Főleg ha aggódós szülőkről van szó, teljesen beparáznának, hogy egy idegen így nyomul az ő kicsi lányukra. (és itt jelezném, hogy tök mindegy, hogy hány éves a lányka, egy normális lányos apuka nem vicc kategória!)
2014. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem az jó ötlet lenne, ha az ajtóba raknál egy virágcsokrot nemsokkal azelőtt mint hazaér és úgy vinnéd a csokrot, hogy van benne valami üzenet amiről tudja hogy te vagy:)
2014. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha még nem is találkoztál vele,akkor nem kell csokrot vinni, hiszen lefújta a randit. esetleg 1-2 randi után már lehet. szerintem elsőre túl tolakodó.
2014. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!