Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szerertem. És ő engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerertem. És ő engem?

Figyelt kérdés
7.-ben (tavaly) küldtem szerelmeslevelet az egyik lánynak az osztályomban. Akkor azt mondta, hogy nem. Akkor a szívem szakadt meg, hogy elutasított, és kb. 2 hónap múlva sikerült megértenem, hogy mi is a helyzet. Utána év vége felé és egész nyáron, sőt még egészen 2013 októberéig nem is éreztem semmit iránta. De ebben az évben (tanév) november körül más hangulatba ment át a beszélgetésünk. Máshogy szól hozzám, kedvesebb, többet mosolyog rám, többet beszélünk. Lehet, hogy van köztünk "bizsergés"? Mit csináljak? Nincs merszem. Segítsetek!!! Előre is köszi!!

2014. márc. 1. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt tőle kell megkérdezned, mi nem tudhatjuk
2014. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszives normális válaszokat, amikkel segíteni is tudtok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. márc. 1. 13:04
 3/4 anonim válasza:
Minden jel erre utal :) Lehet azóta a lány is sokat változott és közbe megtetszettél neki vagy csak kedves akar lenni.Ezt így nem tudom megmondani, hogy nem ismerlek titeket, de megpróbálok értelmes választ adni. :) Puhatold ki a lánynál, hogy mit szeret, hívd el moziba, azt minden lány értékeli vagy nem (ez pl ez egyéntől függ) Vegyél neki csokit (pl szülinapjára).Az osztályból kinyomozhatod vkitől, hogy neki milyen fiúk jönnek be.Remélem tudtam egy kicsit segíteni:)
2014. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mázlista...
2014. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!