Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy fiú aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú aki nagyon kedves, de nem vagyok belé szerelmes akkor, hogy tudnám megszeretni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) Képtelenség erre kényszerítened magad. Ez vagy jön, vagy nem.

2.) Ha kényszeríthetnéd sem lenne jó.

2014. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés... én férfi szemszögből mondom ezt: egy lányba való szerelembe eséshez két dolog kell nekem: legyen szimpatikus nekem nagyon & gondoljak rá sokat. A többi jön magától. Amióta ezt tudom, ki tudom védeni, hogy beleszeressek valakibe, akibe nem kéne. Persze kell az is, hogy külsőre vonzzon valamennyire, de itt most nem kell a média által reklámozott hülyeségekre gondolni. Csak legyen helyes. :) Lehet csak én vagyok ilyen persze... azért akárkibe nem tudnék szerelmes lenni! Mindenképp nagyon szimpatikusnak kell lennie.


23/F

2014. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy mintha.

Nem is tudom hol, talán kinában, vagy japánban, vagy valahol... a színi előadásokkor tilos volt a szerelmet eljátszani mert tényleg kapcsolat alakult belőle, ami gondot okozott amikor már eleve házas viszonyban éltek a színészek. Nézd meg a sztárvilágot, hogy hány híresség talál egymásra miután a vásznon eljátszották a partneri viszonyt.

Szóval csinálj úgy mintha, és egyszer csak ott lesz. :P Egy próbát megérhet.

2015. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!