Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy lány azt mondja, hogy nem tudja, mit akar, akkor csak le akar rázni?

Figyelt kérdés

Már elég jól ismerjük egymást, tudja, hogy szeretem, de eddig nem kaptam egyértelmű visszajelzést tőle (igaz, hogy úgy látom, szeret velem beszélgetni, de ez még önmagában nem jelent semmit).

Vajon tényleg nem tudja, hogy mit szeretne tőlem, vagy csak azért mondja, hogy ne kelljen most elutasítania?



2014. márc. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül akar lerázni. Én is voltam már így, hogy nem tudtam mit is érzek pontosan, hogy mit is akarok igazán.

Majd megfogalmazódik benne, csak kell egy kis idő.

2014. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teendő ilyen alkalomkor(pl csókcsapda), hogy ha megkérdezed, hogy megcsókolhatod-e, ő viszont nem biztos a dologban, akkor nyugodtan megteheted :) Szerintem nyomulj, de csak mértékkel :)
2014. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Sajnos mindkét variáció benne van a pakliban. Háttérinfóval jobban el lehetne dönteni. Általában egyenes, bizonytalan, tekintettel van mások érzésére vagy sem (megbánt másokat vagy inkább nem).


Lehet, hogy a barátságotok és egy bizonytalan kimenetelű párkapcsolat között nem tud dönteni, vagy nem is akar dönteni, mert neki úgy jó minden ahogy van.

2014. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

en szemelyszerint voltam hasonlo helyzetben. oda voltam egy lanyert, de egyutt volt egy sraccal. talakozgattunk, meg nagyon jol el voltunk, jokat nevettunk, jokat beszelgettunk es fokozatosan a tudtara adtam, hogy en tobbet szeretnek tole, majd egyszer mekerdeztem h nem-e szeretne esetleg tobbet.. a valasza: "hat nem tudom, nekem ott van norbi"

kitartoan nyomultam ra, es most mar fel eve boldog vagyok vele... :)

2014. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!