Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó szerelmesnek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó szerelmesnek lenni, párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Szerinted mindenki átélheti ezt az érzést, vagy csak keveseknek adatik meg?
2013. okt. 20. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Szereted a tejet? Igen. Miért?"

Ezeket úgyse tudod teljesen leírni :)


Szerintem annak,aki amiatt sír,hogy jelenleg nem így van,az nem biztos,hogy megérdemelné,mivel mindenki volt már egyedül.

2013. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért készítenek finom ételeket? Mert finom és mert tápláló. A szerelem is ilyen, finom és táplálja a lelket. S ahogy az ételt magadhoz veszed, a szerelemet egy másik ember által tudod csak megélni.
2013. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó szerelmesnek lenni, mert olyankor édesebb minden, van akire támaszkodhatsz, akivel teljesen őszintén beszélhetsz, és meghallgat, és tényleg segíteni próbál, ha bajban vagy.

Minden dolog szebb ha mellette vagy, tudtok együtt nevetni olyan poénon, amit csak ketten értetek.

Jobb a szex egy olyannal akit szeretsz, még ha a szex alatt az extrém kemény kefélésről van is szó. Jó mellette ébredni érezni az illatát, megsimogatni a haját. Morális hátteret ad, és még egyfajta személyiség tesztnek is betudható.Megismered saját magad is kicsit. És ami nekem igazán jó dolog, hogy olyan oldalamat ismertem meg, amiről eddig nem is tudtam. ÉS arra jöttem rá, hogy ilyenkor vagyok önmagam. Nem olyan mint egy baráttal, aki irányában-akárki akármit mond- álarcot viselünk. Sőt a mindennapjainkban is rajtunk van egy az álarc. De mikor Vele vagy, akkor ez az álarc lehull, és csak te vagy meg ő.


A második kérdésre pedig az a válasz, hogy igen, mindenki átélheti ezt az érzést, de néha kompromisszumokat kell kötni. Ha valami elromlik, akkor nem kicserélni kell, hanem megpróbálni megjavítani.

2013. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
-.-
2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem jó hidd el... rosszabb mint a rák
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló! kösz h ilyen szépen le írtad h mi hiányzik az életemből.. elkurtad a ma estémet... (nem tehetsz róla am)
2013. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akartam :(
2013. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Np.
2013. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem tudom én nem szeretek szerelmesnek lenni,sem párkapcsolatban lenni. Persze jó maga az érzés,hogy úúristen de odavagyok érte és hogy jaj de jó vele lenni,de ez nem ellensúlyozza azt,hogy utálom,hogy ha hiányzik,vagy hogy csak rá gondolok mindig,vagy hogy féltékeny vagyok stb.
2013. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Proxima ... ez nekem is beadta az ívet :( :D
2013. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!