Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasinak megtanítani, hogy kimutassa az érzelmeit és ne szégyellje?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 19:47
 1/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Mért akarod megtanítani? Lehet hogy szándékosan nem mutatja ki. Én pl az elején nem szoktam, a lányokba vetett bizalom hiánya miatt. Ha ez kialakul majd tudni fogja hogy mit érzek.
2014. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kapcsolatot teremt Veled, hogy bízik benned, akkor megnyílik Neked. Ez így működik, nem lehet erőltetni. Viszont ez lenne egy párkapcsolat alapja, szerintem ennek természetesnek kellene lennie, már mielőtt elkezdődik. De ez csak az Én véleményem, gyakran máshogy látom a dolgokat. :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jutalom falattal kell rávenni.
2014. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért nem mutatja ki, mert még nincsenek neki. vagy mert nem biztos bennük
2014. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kimutatná, csalódnál benne, és nem kellene már neked annyira.
2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: Ez nem igaz. Ha kimutatná nekem is eltűnnének a gátlásaim és merném Őt úgy szeretni, ahogy akarnám. De ez a bizonytalanság meggátol benne.
2014. márc. 3. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
uristen a jutalom falatos kommenten besirtam :`D
2014. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!