Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú létemre miért viselkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre miért viselkedem úgy mint egy csaj?

Figyelt kérdés

Balhéztam a barátnőmmel tegnap este amiért 2 hete már nem láttam a sulija miatt. DE nem a suli miatt, hanem hogy hétköznap sem bír velem találkozni egy fél órára.

Úgy tudom ez a nők dolga ilyesmiért problémázni, de nem tehetek róla hogy ilyen piszkosul hiányzik.

Neki meg gondolom csak szóban hiányzom..

Szeretjük egymást ebben biztos vagyok, de annyira frigid és miért érzem azt hogy ő megelégszik a heti 1 alkalommal való találkozással??

Neki jó mert zajlik az élet, én meg egyszerűen megőrülök itthon mert most jelenleg munkanélküli vagyok.

Volt már így valaki??

Csak komoly válaszokat szeretnék, köszönöm!(7 hónapja járunk)



2014. márc. 4. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem is biztos hogy jártok.
2014. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ennyire nem vagyok hülye..
2014. márc. 4. 10:47
 13/19 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom ez a nők dolga ilyesmiért problémázni,"


Már innentől kezdődve rossz az egész. Mert már az a feltételezés, hogy van ilyen, hogy "nők dolga", és "férfiak dolga", alapvetően rossz.


"Szeretjük egymást ebben biztos vagyok, de annyira frigid és miért érzem azt hogy ő megelégszik a heti 1 alkalommal való találkozással?? "

Elég világos, hogy ez a gond. Nem nyílik meg előtted. (Nem biztos hogy az Ő hibája!)


"Neki jó mert zajlik az élet, én meg egyszerűen megőrülök itthon mert most jelenleg munkanélküli vagyok. "

Mit jelent az, hogy zajlik az élet? Egész nap dolgozik? Az nem mindenkinek élvezet.


Egyébként az a probléma, hogy nem vagy igazán motivált. Ha az lennél, akkor munkanélküliként is zajlana az élet. Mivel folyamatosan tanulnál és/vagy munkát keresnél. A szabadidődben pedig ismerkednél és buliznál.

2014. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12:

Miért, mennyire vagy?

2014. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Talán még annál is jobban...talán csak bebeszélem magamnak, ki tudja...
2014. márc. 4. 11:03
 16/19 anonim ***** válasza:

Mert csak a társadalom által kitalált bődületes fosság, hogy hogyan kellene viselkednie egy lánynak meg egy pasinak.

A nőknek nem dolga problémázni semmin se, ha problémáznak, az pedig csak az ő dolguk, ha te problémázol, az meg a tiéd. Ettől nem leszel csaj, a csajok se azért csajok, mert problémáznak. nőjj fel, légy szíves, és ess ki a nemi szerepeket felállító marhaságból.

2014. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, nem vagy egyedül :D foglald el magad, nekem is azt kell...jó érzés, mikor elolvasol egy kérdést, aztán a választ, és rájössz, hogy az válasz a te problémádra is :D
2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát azért hetente, vagy 2 hetente egy találkozás az nagyon kevés... Mondjuk nem tudom, hogy úgy alapból mennyit beszélgettek egy nap, ha nem találkoztok, de ezt én szexuálisan, és sehogy sem bírnám. Min. 2-3x kéne egy héten, tényleg még hacsak fél órára is.

18/L

2014. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

- képzeld el azt a világot, amikor még vonalas telefon sem volt...


- Ha találnál munkát és ráadásul nagyon sok idődet (túlóra, vidékre is járás) lekötné, akkor most a barátnőd tenné fel itt a kérdést, vajon miért csak kéthetente találkoztok...


- ezek szerint a munkanélküliség +1 rombolása, hogy hisztissé is tesz...

2014. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!