Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hagy végre békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy végre békén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,aki szerelmes belém,viszont nekem más tetszik(és ezt mondtam neki is).Mondtam már neki hogy hagyjon,de semmi.Mindig órán egyfolytába engem bámul,és szólítgat.És mikor valami félreérthető valami van az órán,mindig egyenesen rám néz,és

akkor is szólítgat.A többi fiúnak úgy beszél rólam,mint a csajáról.Nem egyszer volt az,hogy átkarolt,megölelt,megfogta a kezemet,megpuszilt,fogdosta a derekamat...és minden nap elmondja,hogy nekem milyen jó seggem,meg alakom van,és hogy szép vagyok(!!!)Nem csúnya fiú,sőt nagyon helyes,kedves,vicces,de nekem más kell...Mit tegyek?:(



2014. márc. 4. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer szólj neki négyszemközt keményen, ha nem ért a szóból, akkor nyilvánosan lépj.
2014. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
passzold ide! :D
2014. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy randi alatt megkedvelnéd,szóval menj el vele randizni egyet.

aki meg neked kell az mit csinál,mulyáskodik?

egy mulya kell neked,vagy egy olyan akinek valóban tetszel és téged akar?

2014. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem...a másik fiúval járunk!Csókolóztunk,meg szóval voltunk együtt úgy is,szóval...ja:)És ezért zavar,pedig azt,hogy nekem van barátom ő is tudja...És nem értem,hogy miért kell ezt csinálni.
2014. márc. 5. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:

jah!

ez esetben nemcsak téged aláz meg ezzel a viselkedéssel,hanem a barátodat is és a kapcsolatotokat is.

a passzív viselkedéseddel pedig nyugtázod és bátorítod ezt a viselkedését.

a sarkadra kell állnod és határozottan kiosztanod,ellöknöd a kezét ha megérint és elküldeni a francba ha bókol.

2014. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátod még nem baszta pofán? Ez ránézve óriási sértés. Bökdösd már meg a barátod, hogy minimum finoman közölje hogy hagyjon békén.
2014. márc. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátomnak nem akarom elmondani,mert ahogy ismerem,abból biztos nem cssk egy kis ütés lenne....Nem azért mert egy agresszív vadállat,hanrm mert tudom,hogy mire lenne képes....
2014. márc. 5. 06:32
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is hangosan kéne megkérdezni, hogy most akkor mit is akar. Ha ez nem segít, mondd meg neki, hogy nem érdekled, és nézzen más lány után, akit zaklathat. Kitartás :)
2014. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!