Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van rajtam kívül itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül itt olyan lány alkinek a barátja teljesen elfelejtette hogy nőnap van? Nagyon rosszul esik. :' (

Figyelt kérdés
Teljesen közömbös mintha ez egy sima nap lenne...a kéményt csinálják náluk,és ne hívogassam hogy mikor végez vele....kiabál velem a telefonba hogy hagyjam már majd hív ha végzett....talán még rosszabb mint máskor. :(((((((

2014. márc. 7. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
HOLNAP VAN NŐNAP.
2014. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
...Holnap lesz nőnap...
2014. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Holnap van nőnap. :)
2014. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
még nincs nőnap, de nekem nincs is barátom:(
2014. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is hátul álltál a sorban mikor az IQ-t osztották ugye?
2014. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 fahéjas Alien ***** válasza:

Az nem holnap van?:D - de ha van akkor bocsi. Én nő létemre nem tartom fontosnak az ilyesféle 'ünnepnapokat', Nem azért, de most mi múlik ezen? Nem attól leszel nő, hogy kapsz egy virágot, eme jeles napon, meg két puszit... ez egyfelől belőled árad, másrészt meg az év összes napja ott van, hogy ezt éreztessék veled, aktuálisan a jelenlegi párod.

Különben meg ezt leszámítva, a telefonos ordibálás dolog nem szimpatikus, függetlenül a nőnaptól. - de ne ebből az egy esetből ítélj, lehet rossz napja neki is...

2014. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Aztaaaaaa azthittem 8.a van :D csak megtévesztett hogy anyukám a munkahelyén ma kapott ajándékot! Jahj Istenem még jo hogy kiírtam :D Utolsó kommentelő bekaphatod :P :D
2014. márc. 7. 16:57
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Holnap van szuka nap..:D
2014. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy férfinek minden nap ki kell mutatnia imádatát A Nő iránt. Nem csak egy napon, amit így neveztek el..

Egyébként meg fura, hogy így viselkedik veled, és nem akarja, hogy zavard.. Biztos csak a kémény van a dologban?

2014. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Fahéjas Alien!

Hát igazából ne is a virágot meg az ajándékot várom el hanem legalább a kedvességet,és annyit hogy boldog nőnapot!

2014. márc. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!