Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért furcsa mindenkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa mindenkinek, hogy lány létemre nem érdekel a nőnap?

Figyelt kérdés

Sőt,páromnak is megmondtam,nemkell se virág,se semmi,ha akar nekem virágot,vegyen 2 hét mulva,most ugyis minden 3x annyiba kerül,vágott virágot meg alapból hülyeség,elhervad pár nap alatt..

Akinek még ezt mondtam,mind hülyének nézett,hogy de nőnap,nőnek virág...

(valentin nap detto,nekem többet ért egy együttfőzőcskézős,sokatszeretkezős,de ajándékok nélküli hétvége mintha kaptam volna egy szivecske formáju akármit)


miért minden az ajándékokról szól?

nekem bőven elég ajándék ez a kapcsolat,lassan 3 éve boldogitjuk egymást...

22/L


2010. márc. 8. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális nő. Bár csak a többiek is így gondolkodnának.
2010. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

na látod én éppen így vagyok vele :) szerencsére a párom tudja ezt, és elfogadja, végülis neki könnyebb, hogy nem kell ajándék után rohangálni... virág helyett inkább beterveztem már egy jó kis mozizást közös pénzből...mindketten kikapcsolódunk, szórakozunk, sokkal jobb, mintha kapnék valami szegény virágot, ami úgyis elhervad...virágot sosem szerettem kapni, maximum akkor, ha cserepes, mert az megmarad, de azt sincs türelmem gondozni, mindig anyukámnak adom


21/L ( mi is 3 éve:) )

2010. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

virágot szeretek kapni,de csak cserepeset,de hadne 3-4ezerért vegye már meg azt mi 2 hét mulva 500 forint...

plüssökből meg első évben kaptam egy szivecskét meg egy macit,az a pont elég kategória,több nem is kell...


de rossz nézni,hogy körülöttem levő lányok kora reggel azon nyavalyognak,hogy nem reggel kapnak gazt,meg csokit meg mittudoménmit,hanem délután,ha egyáltalán eszébe jut a pasinak:D

én meg mosolygok,reggel párom váltás koszosruháját hagyta nálam virág helyett:D

2010. márc. 8. 07:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a véleményem, a valentin napról is és a nőnapról is, de párom... Valentin napon megkérdezte, hogy már nem szeretem, mert nem akarok ajándékot. Nekem nem kell semmi, és ő ezt nem tudja megérteni, mondván nem úgy van az.
2010. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez az nem úgy van az... Próbálnál meg engem visszafogni, hogy ne kapj tőlem semmit. Nálam ez ugyan olyan dolog mint mondjuk egy szülinap, vagy mint mondjuk a karácsony. Nincs apelláta kapnál valamit és kész :D

20F

2010. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ok,kapjak...minden nap rengeteg csókot,ölelést,szerelmet...

egy plüsskutyától nem esek hanyatt...

2010. márc. 8. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

valentin napot egyáltalán nem tartom, mert nyálas szerintem. férjem egy véleményen van velem szerencsére, úgyhogy idén is mint minden évben elmentünk megköszönteni a férjem unokatesóját, akit Bálintnak hívnak :) nem bírom a giccsparádét...


nőnap meg szerintem nem családi, inkább "hivatalos" ünnep. tehát a férfi kollégáktól, beosztottak tól persze jól esik a virág meg a csoki (ma főznek is nekünk állítólag :P) de otthon a családban sosem tartottuk, és a férjemmel sem. ugyanakkor pl. anyák napját persze tartunk, meg a vallási ünnepeket (húsvét, karácsony), és persze a születés- meg névnapokat.


28/N

2010. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én azt se tudtam h ma van nőnap komolyan... nem csak te szarod le nyugi :D 22L
2010. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én se szeretem ezeket az "ünnepeket".Mindennap nő vagyok,nem csak ezen a napon és minek ajándék?Elég ha a párommal lehetek.Szülinap,Névnap,Karácsony,meg max évfordulóra vmi kis csekélység,de Valentin meg Nőnap..Ne 1 napon szeressen és ne 1 napon tekintsen rám nőnek,hanem az év minden napján. :)

18/L

2010. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem már kihaltak a normális nők... Tévedtem, még léteznek :)


Le a nőnappal! :D

2010. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!