Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Erre hogy reagálnátok?

Fiúk! Erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú, akivel egy kisebb társaságban ismerkedtem meg kb. 1 hónapja. Az egyik barátjávával 3 hete pénteken haza kísért. Másnap írt facebookon, sokat beszélgettünk. Vasárnap ralálkoztunk és ismerkedtünk, beszélgettünk kisit. Hétfő is találkoztunk, amikor elköszöntünk egymástól meg akart csókolni. Megölelt, de én véletlen ösztönösen elfordítottam a fejem és arcon puszilt. Én nagyon beijedtem és közöltem vele, hogy még nem volt barátom. Kedvesnek, megértőnek tűnt. Nagyon géz volt az egész miután alköszöntünk egymástól felhívtam és bocsánatot krtem, hogy idiótán viselkedtem és megbeszéltü, hogy pótoljuk. Ő a hét többi napján ne ért rá, pénteken találkoztunka megszokott társaságban. De akkor este egy szót sem beszéltünk egymással. Írtam neki még akkor éjszaka, hogy az most így mi volt, van-e valami baja velem vagy ilyesmi. Azt írta, hogy nincs. Megkérdeztem, hogy mit akar tőlem, annyit írt, hogy őszintén csak barát akar lenni. Megkérdeztem, hogy mi változott hétfő óta, válasza: az én érdekemben nem mondhatja el, de nem egy másik lány miatt. Ezek után ask.fm-en volt egy kérdése, hogy tetszik-e neki valaki. Azt válaszolta, hogy igen. És azt is megkérdezték tőle, hogy én(keresztenevemet írták) vagyok-e az. Azt írta, hogy nem és azt a másik lányt nem ismeri. Eltelt két hét. Én időközben belezúgtam (Y). Igaz azóta nem beszéltünk, utcán összefutottunk kétszer, mindkétszer elég érdekes hanglejtéssel és arckifejezéssel köszönt, nem tudom elmagyarázni. Holnap találkozunk, ez szinte biztos. Szeretném férrehvni, megcsókolni és utána mondani, hogy bocsi ezzel még tartoztam. Ez lenne az első sókom.


Fiúk erre mit reagálnátok?



14/L (a fiú is 14)



2013. máj. 16. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod,de valószínűleg tényleg oka van rá és lehet,hogy azt ez sem változtatja meg
2013. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jogos. De szinte biztos, hogy valamennyire tetszem még neki..

De hogy reagálna, ha nem tetszene neki?

2013. máj. 16. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Eltolna magától.
2013. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!