Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi időbe telt, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt, míg megbocsátottatok annak, aki megcsalt (lefeküdt valaki mással) titeket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 07:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 évnek kell eltelni ahhoz,hogy már ne bántson a gondolat és ez ne mérgezzen meg egy beszélgetést.Akár cset,vagy telefon, akár élő találkozás.
2014. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

azonnal...


szakítottam...és nagyon fájt... de nem volt bennem sosem harag...inkább mérhetetlen fájdalom...

Túljutni rajta majdnem 1 év volt..de egész idő alatt nem haragudtam, pedig nap mint nap találkoznom kellett vele utána, amikor ez megszűnt akkor léptem tovább teljesen


viszont ő évek múlva újra próbálkozott, úgy hogy kapcsolatban voltam (és ő is)

sőt, tavaly férjhez mentem, és pont előtte 1 hónappal összefutottam vele, és úgy köszönt el, hogy csak azért nem próbálkozott, mert látta rajtam hogy nem lennék vevő rá..

azt hittem eldobom az agyam, mindezt így 8 év után bevállallni, és mekkora gerinctelen, mert nem elég ugye hogy 1 hónap volt az esküvőmig, neki is menyasszonya/ élettársa van


tehát nincs mit megbocsátanom neki, ő iyen...csak mérhetetlenül sajnálom, mert 30 évesen fogalma sincs a boldogságról, a párkapcsolatról. Magamat szapulom, hogy erre akkor kellett volna rájönnöm, mielőtt összeöjttem vele, és elvette a szüzességem:D

2014. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én megbocsátottam már, de elfelejteni sosem fogom.
2014. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Zsebii válasza:
A barátommal volt egy csúnya össze veszésünk,köszönés jöttem el,ő úgy gondolta, hogy vége,és elment bulizni csókolózott egy másik nővel.Nem dobtam ki mert annyira szeretem ezek mellett,az életem nem tudom elképzelni nélküle.
2014. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem kb hetek kerdese volt. viszonyleghamar tultettem magam rajta de soha tobbe nem biztam mar benne. par honap alatt meghalt a kapcsolatunk, tortenetesen a legjobb baratnommel fekudt le es hazassag volt.
2014. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dumbii válasza:
Hát... Öszintén, Én együtt maradtam vele, mert még így is mindennél jobban szeretem, megígérte nem lesz több ilyen, és már csak ritkán jut eszembe.. De a lelkem mélyén sose fogom tudni megbocsátani neki.. De kb. 5 hónapba telt.
2014. márc. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
olyat kell keresni, akit nem zavar a megcsalás. Te egy ritka típus vagy, de bőven nem vagy egyedül.
2014. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat nincs. De nem is lehetne. (két lábbal rugnám ki és ilyen alak ne legyen a barátom se) Barátnőm: 20 év házasság, válás, 5 év külön aztán ujból összeházasodtak. Több éve együtt vannak újból.
2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!