Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennél a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennél a féltékenység van a háttérben? (tudom, hüly3 facebook téma, mégis jelenthet valamit. )

Figyelt kérdés

Mostani párommal több mint másfél éve jöttünk össze.Az egész úgy kezdődött, hogy felvett ismerősnek,megtetszettem neki,nagyon sokat beszéltünk s egy suliba kerültünk.

Akkor is minden képemet belájkolta,és hagyott szinte az összesre valamilyen hozzászólást. Még a kapcsolat elején is,hogy milyen szép barátnője van stb.

Nem vagyok olyan,aki mindent megörökít és gyorsan fel is teszi.Ritkán készül kép, de ha igen,és tetszik felrakom.

Nemrég a barátom ilyen téren más lett.4hónapja külföldön volt pár hétig, s ha látta akkor hogy 1-2 képet felraktam a barátnőimmel vagy mikor épp egy koncerten voltam, alig írt nekem valamit,látszott rajta hogy nem tetszik neki.Mikor rákérdeztem, azt mondta,hogy miért kell mindent azonnal kipakolni,hogy más fiúk 'csorgassák a nyálukat' (megjegyzem semmim nem volt kint,tök normális képek voltak)

Aztán megint kb azóta nem készült fotó, csak most a napokban,kint voltunk,eljött a tavasz s mikor készült sétáltatás közben rólam s a kutyáimról kép erre a képre cseréltem le a közös profilképünket.

Erről azonban tudomást sem akar szerezni, már nem írt kommentet,sőt nem is lájkolta,kicsit fura azóta, pedig ő is szereti a kutyáimat. Holott,mikor még'udvarolt' ő volt az első aki bókolt s valahogy próbálta tetszését kimutatni.

Tudom,nem azon van a lényeg,hogy mit lájkol s mit nem,de ha ilyen téren változott,akkor valami van a háttérben...

Mit gondoltok?18L


2014. márc. 9. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ti hogyan kérdeznétek rá?
2014. márc. 9. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényegében igazad lehet..


Meg amiket írtál, hogy miket mondott én úgy vettem le, hogy ilyen lenézően bánt veled, meg nem volt értelmes válasza a dologra.


Nem tudom mit kéne csinálnod, de azért kérdezd meg hogy miért lett ilyen amilyen és miért változott

2014. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van baj,nem kicsi.
2014. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves a párod?
2014. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 ő is.
2014. márc. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!