Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne több köztünk vajon ennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne több köztünk vajon ennél?

Figyelt kérdés
Egy "barátság extrákkal" kapcsolatba keveredtem, valójában sose voltunk barátok, randizgattunk és szépen haladtunk a kapcsolat felé, de egyikünk se akart kapcsolatot munka, egyebek miatt, de így is találkozgatunk pár hetente ha tudunk, ilyenkor úgy viselkedünk mintha egy pár lennénk, én azonban nem rég elkezdtem többet érezni, nem tudom mit csináljak
2013. nov. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Megérdemled, hogy tudd, ő is többet érez-e irántad. :) Ha nem, akkor pedig el kell döntened, hogy maradsz így ebben a "kapcsolatban" vagy nem kielégítő számodra és keresel valakit, aki viszont szeret téged :) Ezt már neked kell eldönteni. Én megbeszélném vele, elmondanám mit érzek és rákérdeznék, hogy ő mit érez stb. :) 28/N
2013. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged! csak az a baj, hogy félek akkor teljesen elveszítem ha ő nem érez többet
2013. nov. 3. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
egy barátság extrákkal kapcsolatnak ez a lényege. megbeszéled, vagy akarja a változást vagy pihentetitek a szexet
2013. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Ha félsz és nem mersz lépni, akkor számításba kell venned azt a lehetőséget is, hogy ez így fog maradni sokáig. Vagy úgy ér véget, hogy egy pár lesztek vagy úgy, hogy ő talál egy lányt, akibe beleszerethet, mert te csak barát és szextárs vagy. Szerintem jobb tudni, hogy lehet-e köztetek több, mert ha igen, akkor hamarabb elkezdődhet :) Ha nem akkor pedig marad ez a felállás amíg bírod.

2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok megint


Ha pedig nem akar tőled semmit, akkor tovább is léphetnél . Kereshetnél valakit, aki viszont szeret téged :) Feltéve, ha igényled, hogy szeressenek :)

2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!