Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy barátomba akivel elég jól kijövünk egymással. Úgyhogy szépen fokozatosan beleszerettem. De azt mondta annak a valakinek akitől tudom, hogy 100% hogy nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Aztán én egy másik fiúval voltam (le is feküdtem vele, de nem volt komoly a dolog) és a haverom annyira megsértődött, hogy két hónapig hozzám se szólt? Utólag elmondta h azért haragudott mert nem vele, mikor őt már sokkal jobban is ismerem. De még mindig nem akarna velem járni. Ha lefeküdne velem akkor tetszek neki, nem? és haverok vagyunk szóval belülről is. Akkor mi a gond? Miért nem járna velem? Feküdjek le vele? Akkor lehetséges lenne hogy belém szeret?
2010. nov. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
persze, feküdj le vele! aztán velem is. meg a józsi bácsival, stb stb
2010. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Neeee!

-.-"

2010. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak szerelmes beléd :)


Csak gyáva és nem mer lépni vannak olyan srácok,pasik akik nem merik kimutatni az érzéseiket, viszont nagyon féltékenyek a lány-barátjukra , és idegsek lesznek ha más pasival látják eleinte ők sem tudják és nem biztosak benne hogy ez "szerelem" nem tudok máshogy fogalmazni.., de előbb utóbb rájönnek, csak nem mernek lépni, és félnek attól hogy ki tudja mikor jöhetsz össze másik pasival, és félnek attól hogy mit fog a lány nekik mondani félnek az elutasítástól hogy a lány csak azt mondja majd nekik hogy ne haragudj nagyon aranyos vagy de maradjunk barátok....


Szóval szerintem a te barátod esetében mivel ezen a téren gyáva légy te az őszinte és mond kérdezd meg tőle hogy mit érez irántad, nem e lenne benne többen mint barátság nem e lenne a párod és ez így elég diszkrét...

2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes :D

(am nem)

2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!