Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akibe már kb 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe már kb 1 éve szerelmes vagyok. Még soha nem beszéltünk egymással de ő is tudja h én ki vagyok. Köszöntem neki de nem köszönt vissza után rá írtam fb ott meg letiltott. Mit csináljak nem tudom elfelejteni. :/Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha letiltott akkor kerüld el jó nagy ívben ez így már elég cinkes..:D
2012. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
törj be a házukba és az ágyán várd pucéran, tuti meg lesz a hatása!
2012. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én azt nem értem hogy miért nem tudta leírni h bocs nem vagy az esetem és h miért kellet tiltani mert ez egy gyáva megoldás..:/
2012. jún. 18. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még alig beszéltetek, akkor nem igazán várhatod el tőle, hogy leírja 'bocs, de ezt ne erőltessük'. Felejtsd el, fuss egy másik srác után.
2012. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod hogy hol lakik a fiú? Mert ha tudod akkor menny el hozzájuk és beszéld meg vele a dolgot.
2012. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen tudom hol lakik, de szerintem nem igazán örülne neki ha beállítanék hozzá..:S:(
2012. júl. 21. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
1 próbát mindenképpen megér. ;-) Nem látsz a jövőbe hogy mi sül ki a dologból. Próbáld meg. Sok sikert!
2012. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha még soha nem beszéltetek egymással, akkor mibe vagy szerelmes? Amit beleképzeltél? Lehet valakitől visszahallotta, hogy mit gondolsz róla és jobbnak találta,ha nem reagál a közeledésedre..
2012. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én majdnem 1 évig mentem a volt barátom után.. láss csodát, ismerkedtem más fiúkkal, találtam magamnak egy olyan fiút, aki nem akar megváltoztatni, elfogad így, ahogy vagyok. és hidd el nekem, jobban érzem magam vele, mint a volt barátommal!:)
2013. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petra666 válasza:
Szerintem felejtsd el! Nem is ismered! ugy néz ki nem közeledik, ugyhogy tényleg felejtsd el!
2013. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!